Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Ha az utolso hetrol felejtette...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha az utolso hetrol felejtettem el egy szemet, mekkora az esely terhessegre?

Figyelt kérdés

Termeszetesen elolvastam a tajekoztatot, de sajnos keson vettem eszre, hogy megmaradt egy szem.

A honapban eltem szexualis eletet, mostantol vedekezunk gumiovszerrel is.

Igy is van esely varandossagra?

Elmegyek orvoshoz, de addig is par valaszt szivesen olvasnek toletek.

Nem lenne baj egy baba, de meg nem tervezzuk.

L/24



2015. aug. 6. 12:00
 1/4 anonim ***** válasza:
Nagyon kicsi az esély szerintem. Attól hogy nem veszel be egy szemet, még védett maradsz, max csökken a hatása egy kicsit. Ha meg gumit is használtok, akkor szerintem semmi ok a pánikra.
2015. aug. 6. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Attól függ, hogy milyen típusú tablettát szedsz... 21, vagy 28 darabosat. Utóbbi esetben az utolsó 7 szem csak placebo, semmi jelentősége nincs, hogy bevetted-e, vagy sem.

Ha 21 darabos, akkor sem kell túlzottan aggódni, max. a szünetben védekezzetek máshogy, aztán az új levél szedésétől már ismét teljesen védett vagy. (Hiszen az első tablettaszedési időszakban is fennáll a védettség.)

2015. aug. 6. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Az én tájékoztatómba benne van hogy melyik héten mit kell csinálni. Nekem az van hogy akkor vagy abbahagyod a szedést és megvárod a vérzést. Utánna folytatod rendesen. Vagy beveszed a maradékot plusz elkezded az új levéllel és ha az is elfogyott akkor tartasz szünetet. De lehet hogy ebben is vannak gyógyszerek között eltérések!!!!
2015. aug. 6. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Voltam orvosnal, o azt ajanlotta, hogy varjuk meg a tablettamentes hetet (21 szemes gyogyszer), hogy megjon-e, es ha nem, akkor menjek vissza.

Koszonom a valaszokat!

2015. aug. 9. 23:17

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!