Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Van férfi fogamzásgátló tabletta?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van férfi fogamzásgátló tabletta?

Figyelt kérdés
A párommal óvszer nélkül feküdtünk le,mivel azt mondta h volt orvosnál aki adott neki egy férfiaknak való fogamzásgátló tablettát ami három napig fejti ki hatását.Vért vettek tőle és stb.

2015. aug. 5. 12:12
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
:D
2015. aug. 5. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
2015. aug. 5. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
Mi a fene? xD
2015. aug. 5. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
Jól átba*szott. Gratulálok, naiv kis liba.
2015. aug. 5. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:

Írhatod ki a "lehetek terhes?" kérdést.


Jótanács: legközelebb ne utólag kérdezősködj, ha tudni akarsz valamit!

2015. aug. 5. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
Legalább beléd is élvezett?
2015. aug. 5. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
Keményen át b.. a palánkon nem volt és nem is lesz ilyen fogamzásgátló tabletta!
2015. aug. 5. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
Kettes xD Amúgy nincs ilyen, kedves kérdező. Utolsónak meg, azért kár lenne kijelenteni, hogy nem is lesz, mert már a klinikai stádiumban van... De tudom, tudom a magatok fajta be se venné, zabáljon csak a nő hormonokat :}
2015. aug. 5. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:

Hát azt kér ki jelenteni hogy lesz 8 as mert hiába van akármilyen stádiumba még nincsen és már én is érdeklődtem ez iránt és orvosoktól kaptam a választ nem csak gondolom hogy régen kísérleteznek vele de nem tudnak hatékony férfi fogamzásgátlót csinálni és több orvos szerint sem lesz soha mert nem lesz hatékony

És az "én fajtám" is be venné képzeld el sőt pl most a sterilizálással kapcsolatosan és vagy elkötéssel kapcsolatban járom az orvosokat tehát ezért most mindenről elég sokat tudok /ÉS NEM KÉREK JELZŐKET EZZEL KAPCSOLATBAN MERT EZT EGÉSZSÉG ÜGYI PROBLÉMÁVAL KAPCSOLATBAN JÁROK UTÁNA/ tehát én is be venném ha lenne de nem biztatnak hogy lesz

a 7 es voltam

2015. aug. 6. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
Mert a nőknek a tabletta nem okoz egészségügyi panaszokat ugye, csak nektek? Mert ez eléggé úgy hangzott. Nem mellesleg én meg orvosira járok és nekem ezt ebben a témában kutató professzor mondta, aki azért csak jobban ért hozzá, mint az olyan dokik, akiknek nem ez a szakterülete, szóval erről ennyit :}
2015. aug. 6. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!