Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Előszőr szedek fogamzasgatlót....

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Előszőr szedek fogamzasgatlót.19. én szedem be az utolsó tablettát, akkor 20. -an meg fog jönni, ha amugy is akkor jönne meg, vagy felboritja a ciklust?

Figyelt kérdés
Menstruacio 7. Napján vettem be este amikor mar nem is vèreztem.
2015. aug. 1. 17:35
 1/5 anonim ***** válasza:
Nem teljesen értem a kérdést, de a lényeg annyi, hogy legelőször a menstruáció első napján kell bevenni. Abba a hónapba vagy még hónapokig előfordulhat hogy random vérezhetsz, de attól függetlenül a megvonásos vérzés pontosan fog jelentkezni, általában az utolsó tabi bevételétől számított 2.-3. napon. Ha pontosan szeded akkor a vérzés is pontosan fog jelentkezni. Viszont az első levélnél nem árt ha mással is védekezel, mert bár a betegtájékoztatóra rá van írva hogy az első szem bevételétől is hat azért jobb vigyázni.
2015. aug. 1. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

A menstruáció 7. napja a tablettaszedés hányadik napja volt? 8.?


Mert nem érthető a kérdés.

2015. aug. 2. 06:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Bocsanat! :) a Menstruacio 7. Napjan kezdtem el szedni a fogamzasgatlot, és ezért varnikell 2- 2,5 hetet hogy vedettseget adjon. A doki nem akarta hogy a Menstruacio elso napjatol szedjem.
2015. aug. 2. 08:29
 4/5 anonim ***** válasza:

Értem! Ha 21 napos tablettát szedsz,akkor a tájékoztató alapján kell szedni, tehát 21-et beveszel és utána 7 nap szünetet tartasz, majd a 8. napon kezded meg az új levelet.


Nem fog felborulni,kb a 3. levélnél fogja megszokni a szervezeted és mindig majd a 7 napos szünetben fog vérzés jelentkezni.(akár a 7 nap első v utolsó napján is ha jön meg,az rendben van,csak arra figyelj a 8.napon mindig kezdeni kell az új levelet)

2015. aug. 2. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Rendben, köszönöm szépen!!:)
2015. aug. 6. 09:38

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!