Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Melyiktől nem hízok meg?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Melyiktől nem hízok meg?

Figyelt kérdés
Elszeretnék kezdeni szedni fogamzásgátlót. Kicsit félek, mert így is van egy kis felesleg rajtam és nem szeretnék meghízni. Kérlek írjatok párat és fejtsétek ki melyik milyen. Tapasztalt lányok segítségét várnám inkább. Köszi lányok. 19/L

2015. júl. 29. 21:46
 1/2 anonim ***** válasza:

Szia én férfi vagyok és nem is a te korosztályod a feleségem végigszedett mindent ami van a világon minden borítja a hormonrendszert valamilyen mértékben ha nem akkor visszért okoz vagy hüvely szárazságot ja vagy terhes leszel mert 80% hogy megvéd

A leg jobb amit idáig a feleségem használt a hurok az kb 94% os de csak annyi mert sikerült hurok mellett is teherbe esnie de még ez a leg jobb és hízni biztos nem fogsz tőle stb

2015. júl. 29. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
21 éves barátnőm meghalt trombózisban és van egy bogyó mellett babás hölgy ismerősöm is de azért sok sikert. Jó esetben nem te választod ki a fogamzásgátlót hanem az orvos írja fel a számodra leginkább megfelelőt. Aztán ha panaszod van rá lehet váltogatni. Remélem azokkal a dolgokkal azért tisztában vagy hogy a bogyó hatását nagyon sok dolog enyhíti/semlgesíti
2015. júl. 29. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!