Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Az esemény utáni tablettától...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az esemény utáni tablettától mikor jön meg a vérzés?

Figyelt kérdés

A beszedés után néhány nappal, vagy amikor esedékesen meg kell hogy jöjjön? A betegtájékoztatón az van, hogy a vártnál néhány nappal hamarabb, vagy később jön meg.

De azt is hallottam hogy egyből megjön.

Ki tudna biztosat mondani??

És milyen mellékhatások voltak??

Először fordult ez elő, hogy ilyet kelljen szedjek, azért vagyok tanácstalan.

Köszi


30/n


2015. júl. 27. 18:28
 1/3 anonim ***** válasza:

én fogamzásgátló mellett vettem be és a mensim 1 nap késéssel, de rendesen megjött

a 72 órás bevétele után nem volt semmilyen vérzés se mellékhatás egy kis szédülésen kívül

16L

2015. júl. 27. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

általában 2 héten belül jelentkezik(akár 1héten belül is),de nem kell aggódni, ha mégsem jelentkezne


tesztelni kell a baleset utáni kb 21-24. napon :)

2015. júl. 27. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Sajnos nekem 2x kellett, elsőnél másnap véreztem, másiknál rendesen jött meg.
2015. júl. 28. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!