Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Lehet terhes a barátnőm?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lehet terhes a barátnőm?

Figyelt kérdés
A barátnőm még szűz soha nem csinálta, most se csináltuk csak hozzá dörgöltem de nem élveztem rá nem is hatolt mélyre csak a nyilás közelében volt és szerintem időben arrèbb vittem teljesen más irányba èlveztem vigyáztam hogy az előváladék se legyen sok mindig töröltem bár ez hülyeségnek hangzik ő mondja hogy nekem hogy csak rá izgulok de én félek

2015. júl. 24. 15:13
 1/8 anonim ***** válasza:
No para!!!
2015. júl. 24. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
nem terhes
2015. júl. 24. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Biztos? Úgy mentem el hogy egész végig hozzá dörgöltem és amikor éreztem hogy elfogok menni arrébb tettem és bőven nem élveztem oda ahol volt az előváladèkot pedig többször letöröltem ha volt is de úgy láttam nem volt sok
2015. júl. 24. 15:25
 4/8 anonim ***** válasza:
Szerintem ennyitől nem fog teherbe esni. Ne izgulj!
2015. júl. 24. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Figyeljmáá, minek játszol a tűzzel?

Húzzál egy óvszert és rakd be... Vagy tedd a szájába, ott is játszhattok...


Hiányzik egy terhesség? Eltudod magad apukaként képzelni?

Na akkor!

2015. júl. 24. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Kérdező. Meg kérdezhetem a korod? Ám nem. Nem lesz terhesség.
2015. júl. 24. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
18 eves vagyok:/
2015. júl. 24. 17:39
 8/8 anonim válasza:

A terhességhez a hüvelybe kell kerülni a spermának. Amíg ez nem következik be ne aggódj! ;)

Amúgy meg igaz... Húzzál gumit ha úgy érzitek és tegyétek meg a lépést. Ne spórolj rajta, húzzál gumit így is túl sok a hülyegyerek

2015. aug. 4. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!