Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Fogamzásgátló vérvétel nélkül?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fogamzásgátló vérvétel nélkül?

Figyelt kérdés
Sziasztok! :) most kezdenék el életemben először szedni fogamzásgátlót, de szerencsére rosszul vagyok a tűtől és a vértől is :D szeretném kikerülni a nőgyógyászos vérvételt, de azt lehet? A válaszokat előre is köszönöm nektek! :))?17/L
2015. júl. 22. 22:31
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:

Ahogy a többiek is írták, jobb túl esni rajta. Én sajnos nagyon későn néztem utána ennek anno, vagyis miután már nem szedtem s jöttek elő fura dolgok, 1998-ban kezdtem el és nem vett vért doki, mikor már jó ideje szedtem és lett közti vérzés, szintén vérvétel nélkül felírt egy másikat. 5 évig szedtem összesen, előtte gumival védekeztünk és utána is inkább maradtam ennél. Az egyik tünet máig kísér, sokféle orvosnál voltam, egyik sem tudott rájönni mi lehet és megszüntetni, tüneti kezelés sem használt és nem is vagyok híve.

37N

2015. júl. 23. 06:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 A kérdező kommentje:
A verveteles csapat megalakult :D <3 koszonom a valaszaitokat:) <3
2015. júl. 23. 09:10
 13/13 anonim ***** válasza:
lehet de nem ajánlatos, mert ha van problémád akkor nem szedhetsz, különben trombozis még rosszall tüdőemboliád is lehet
2015. júl. 23. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!