Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Endokrinológiára megyek és...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Endokrinológiára megyek és ott vért akarnak majd venni tőlem, kell majd mondanom nekik hogy szedek fogamzásgátlót vagy nem?

Figyelt kérdés

2015. máj. 25. 18:45
 1/4 anonim ***** válasza:
Attól függ mit néznek. Inzulint és cukrot tudnak nézni,de pl ösztrogén,tesztoszteron, dhaes,fsh,lh ezeket úgy érdemes nézni, hogy már 3 hónapja abbahagytad
2015. máj. 25. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
hát nem tudom mit fognak nézni mert fejfájással megyek oda
2015. máj. 25. 18:48
 3/4 anonim ***** válasza:
az orvos,aki majd nézi a leleteid,ha elkészül a vérvétel,majd mond el, hogy szedsz fog.gátlót
2015. máj. 25. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Szia! Nem tudom hogy aktualis e meg, de tolem endokrinilogian tettek fel kerdest a mentsruaciomrol, es en arra megmondtam hogy szedsm a fogalmazgatlot. Kerdezte hogy nem e hagyom abba, mert egyreszt magas a vernyomasom, masreszt pedig hormontesztet nem tudnak mellette csinalni. Egyenlore cukorterhelere kuldott el, ugy hogy bem hagyom abba a szedeset. De en azt tanacsolom hogy mondd el, fontos dolog.
2015. máj. 28. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!