Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Szeretnék fogamzásgátlót. Mit...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szeretnék fogamzásgátlót. Mit ajánlotok? Megyek majd dokihoz, elvileg vesznek vért? Drogoztam 2szer október közepén és végén. Kimutatja a vérvétel? Kössz a norm. Válaszokat:D

Figyelt kérdés
2010. nov. 24. 19:09
 1/5 anonim ***** válasza:

Sima vérvétel nem mutatja ki. Nem ajánlok semmit, majd az orvos megmondja, melyiket írja fel. Különben ne drogozz, mert a drog rossz, éérthhem?

Remélem segítettem.

2010. nov. 24. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

csak kipróbáltam először semmi de másodjára sem:D szval semmi-.-"

de már nem is érdekel igyis benne maradt a gerinc velőmbe:S:S: és megbántam:S:S:D

am kösszi♥:D:$

de a fogamzásgátlónál sima vérvétel van ugye?meg a doki nem adhatja ki senkinek az infót mer orvosi titoktartás van

2010. nov. 24. 19:13
 3/5 anonim ***** válasza:

Az egészségügy elég szar helyzetben van. Nem fognak teljesen felesleges, drága vizsgálatokat csinálni.

És a fogamzásgátló szempontjából teljesen mindegy, hogy drogoztál-e vagy sem.

2010. nov. 24. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
NEm mi ajánlunk, hanem a doki.
2010. nov. 26. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

1. majd a doki ajánl... nem mi. Úgyse adják oda a patikában azt amit julika javasol. (a drogot meg ezt a kérdésedet összevetve asszem megállapíthatjuk, hogy okos felnőtt nő vagy)

2. tőlem nem vettek vért.

3. ééééérthem - epic XD

2010. nov. 30. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!