Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Miért szednek olyan kevesen...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért szednek olyan kevesen fogamzásgátlót?

Figyelt kérdés

Olyan furcsa, mindenki a tablettát ajánlja (itt is), meg a nőgyógyászok is), meg ahogy ilyen jó meg olyan jó. Nekem egy idősebb barátnőm kivételével senki sem szed, családban se. Pedig nem kicsi a baráti köröm.

Vagy egyre többen kezdenek rájönni, hogy mennyire káros?



2015. júl. 22. 13:53
1 2
 11/16 WhiteLabel ***** válasza:

Szép elméletek mennek itt...

csak azt feleljtitek el hogy már alig van hormon a tablettákba, meg ha bementek a boltba vesztek egy kiló epret az is annyira természetes mint egy zacskó szteroid, szóval akkor ne is egyetek..

2015. júl. 22. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
Hát...egy kiló epertől mondjuk még nem hallottam, hogy valaki elkezdett volna pl. erősen szőrösödni (pl.arcszőrzet nőtt,stb.), viszont a fogamzásgátlótól igen! Vagy pl. egyik ismerősöm hirtelen felszedett kb.40kg-t,miután elkezdte szedni!
2015. júl. 22. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
nekem felborította a hormonháztartásom,és lassan 5 éve nem sikerül a gyerek sehogy...gratulálok aki ezt a szemetet feltalálta,addig tömném a szájába még nem kap tőle levegőt.
2015. júl. 22. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim válasza:
100%
Mindennek ára van az életben. Aki most ajánlja a tablettát nem biztos, hogy egy-két év vagy húsz év múlva ugyanez lesz a véleménye. Én is tudtam, hogy nem jó, de mégis használtam két és fél évig és nagyon megbántam! Gyógyszerész rokonom mondta, aki 3 éve végzett, hogy ő sosem szedné. Nekem több problémám is volt alatta, fejfájás, erősebb vérzés, hízás, csökkent libidó, miután abbahagytam teljesen felborult a hormonháztartásom: elkezdtem szőrösödni az arcomon (bajusz), rengeteg pattanásom lett a hátamon,felkaromon, arcomon. Megjegyzem mielőtt elkezdtem szedni alaposan kivizsgáltak, nem csak felírták. A legjobb szándékkal azt ajánlom, hogy ne használd. Másrészről az a férfi, aki barátnőjét nem hagyja, hogy ebben a kérdésben ő maga döntsön, túl önző ahhoz, hogy megérdemelje a lányt.
2015. júl. 22. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 A kérdező kommentje:
Hát én sem szedném semmi pénzért, én meg orvosira járok, szóval még tölthetek el elég időt a mellékhatások tanulásával :D Szerencsére az eddigi pasijaimnak nem volt ez gond, mondjuk annyira komoly kapcsolatom még nem volt.
2015. júl. 22. 17:00
 16/16 anonim ***** válasza:
szép elméletek? Gondolkodjon már kicsit aki ilyet mond...a teherbe esés természetes folyamat a szervezetben, ahhoz hogy ezt megakadályozzuk bizonyos mennyiségű hormon stb kell és az sajnos már több a kelleténél...ez soha sem lesz egészséges dolog. Ettől persze lehet szedni de az eperrel összehasonlítani elég hiányos értelmi képességre vall.
2015. júl. 22. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!