Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Július 1. én volt vége a...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Július 1. én volt vége a menzeszemnek. Július 2. án lefeküdtem egy barátommal. Folytatom lent. Mit tegyek?

Figyelt kérdés

Elélvezett, és a keze, ami olyan lett, hát. Azzal ujjazott meg utána. (,5 órával később bevettem egy eseményutáni tablettát. És 5. -én megjött a vérzésem, de kb. csak egy 10 percre.

Aztán kedden is megjött 3 napra.

Ma reggel csináltam Gabriel terhességi tesztet és negatív, egy csíkos lett. De most azt olvastam, hogy a nemvárt menstruáció előtti 1-2 napon kell(ett volna) megcsinálni... SZóval most nem tudom, bízzak-e benne, hogy tényleg nem vagyok terhes, vagy mi? Nagyon félek....


2015. júl. 22. 09:18
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:
1 hét múlva ismételd meg a tesztet a biztonság kedvéért.
2015. júl. 22. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 A kérdező kommentje:
igen én is arra gondoltam, hogy olyan 29. és 30. között megismétlem... :) de akkor szerintetek nem vagyok terhes?
2015. júl. 22. 14:12
 13/19 anonim ***** válasza:
Nem vagy terhes, de most pár hónapig ugrálni fog a ciklusod... szóval: nem nyúlkálunk kézmosás nélkül, ha pedig behatolás is van (akár 1 másodpercre), akkor GUMI!
2015. júl. 22. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 WhiteLabel ***** válasza:
56%
ne aggódj már, 1havi hormonadagot vittél be a szervezetedbe, teljesen normális hogy széthullott minden rendszer.
2015. júl. 22. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 A kérdező kommentje:
és most mi lesz? Megértettem, hogy nem vagyok terhes, bár fogok később még egy tesztet csinálni, de a menzeszem akkor nem fog megjönni 29.e és 30.a között ahogy kéne??
2015. júl. 22. 21:06
 16/19 anonim ***** válasza:

Mondom: olyan 2...5 hónapig ugrálni fog, tehát akármikor megjöhet.

Mondani se kell, hogy ez alatt nagyon nem ajánlott újabb 72 órás tabletta... szóval igen óvatosan viselkedjetek!

Örülj neki, ha utána helyreáll rendesen.

2015. júl. 22. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 anonim ***** válasza:
Megnyugtattak téged az előző válszolók. Én is ezt tudom mondani. De figyelj oda ezután is. Nagy lány vagy. A hüvelybe semmilyen módon ne jusson spermium, még előváladékkal sem. Ez nem játék, hisz nem várt terhesség lesz belőle. Csak óvatosan. Okos vagy te. Első a biztonság. Ha meg bizonytalan vagy, akkor irány a nőgyógyász. Akár aktus előtt is.
2015. júl. 23. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 A kérdező kommentje:
Tegnap megint egyutt voltam A baratommal es hat ugye meg szuk vagyok, de akkor ovszer nelkul csinaltuk de nem elvezett el, nem is rakta be sokaig mert majdnem meghaltam annyira fajt... Nem tudom miert, de meg tenyleg borzalmasan faj. A lenyeg az, hogy kozben elkezdtem verezni, de csak nagyon kicsit szoval A szexet abbahagytuk. Utana este is vereztem, de csak nagyon kicsit kb semmit. Es ma megjott. Eleve ma vagy holnap jott volna meg de lehet ez a tegnap szex miatt? Es akkor mar tuti nem vagyok terhes? Es tudom, hulyeseg volt ovszer nelkul megint, de a szamba elvezett...
2015. júl. 30. 10:29
 19/19 anonim ***** válasza:

"ovszer nelkul csinaltuk"

Te tényleg ennyire hülye vagy?

Gyereket akarsz, ugye?

2015. júl. 30. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!