Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Július 1. én volt vége a...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Július 1. én volt vége a menzeszemnek. Július 2. án lefeküdtem egy barátommal. Folytatom lent. Mit tegyek?

Figyelt kérdés

Elélvezett, és a keze, ami olyan lett, hát. Azzal ujjazott meg utána. (,5 órával később bevettem egy eseményutáni tablettát. És 5. -én megjött a vérzésem, de kb. csak egy 10 percre.

Aztán kedden is megjött 3 napra.

Ma reggel csináltam Gabriel terhességi tesztet és negatív, egy csíkos lett. De most azt olvastam, hogy a nemvárt menstruáció előtti 1-2 napon kell(ett volna) megcsinálni... SZóval most nem tudom, bízzak-e benne, hogy tényleg nem vagyok terhes, vagy mi? Nagyon félek....


2015. júl. 22. 09:18
1 2
 1/19 A kérdező kommentje:
8,5 órával később **
2015. júl. 22. 09:19
 2/19 WhiteLabel ***** válasza:
Valószínűleg a nagy hormon adag miatt szórakozik a menstruaciod. ( ami az esemény utáni tablettaban van)
2015. júl. 22. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
Ne izgulj! #2-nek igaza van!
2015. júl. 22. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 A kérdező kommentje:
de akkor most nem vagyok terhes ugye? És a negatívat el higgyem?
2015. júl. 22. 09:42
 5/19 anonim ***** válasza:

Kedves Kérdező Lány!


Mi, olvasók többségében nem vagyunk nőgyógyászok, de még ha azok lennénk sem tudnánk megállapítani a terhesség fennállását. Keress fel egy orvost, az OEP finanszírozza.

2015. júl. 22. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
Amúgy nem "2. án", hanem "2-án".
2015. júl. 22. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:

egy édes kisbaba kellemesen meg tudja változtatni egy család életét.

Bocsi azért átérzem a helyzetedet, és a bizonytalanságod, szegény.

2015. júl. 22. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 A kérdező kommentje:
16 vagyok :'(
2015. júl. 22. 10:06
 9/19 anonim ***** válasza:

"De most azt olvastam, hogy a nemvárt menstruáció előtti 1-2 napon kell(ett volna) megcsinálni... "


Hol olvastad te ezt a butaságot?

Alapesetben a kimaradt menstruáció napjától lehet érdemben tesztelni.

De ez azokra az emberekre vonatkozik, akik nem csak havi egyszer bújnak össze, így nem tudnak a vélhetőleg sikeres aktusokhoz viszonyítani!

Egy átlagos érzékenységű teszt kb. 14 nappal az aktus után már nagy bizonyossággal valós eredményt mutat.


Megnyugodhatsz, eleget vártál, nem vagy terhes.

2015. júl. 22. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 A kérdező kommentje:
köszönöm utolsó válaszoló, nagyon megnyugtattál :) tényleg köszönöm
2015. júl. 22. 11:05
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!