Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Más márkájú fogamzásgátló? Baj?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Más márkájú fogamzásgátló? Baj?

Figyelt kérdés

Harom hónapja kezdtem el szedni fogamzasgatlot, Mistral volt felírva, de nem volt kapható, ezert Sienimat kezdtem el szedni. Ugyanúgy felirattal, azonban nem en mentem el megvenni es nem volt egyik sem a gyógyszertárban, ezért egy harmadik fajtát vettünk meg, természetesen ugyanazokkal a hatoanyagokkal, csak a márka más.

Lehet ebből baj? Vagy ez nem számít váltásnak?


2015. júl. 15. 21:01
 1/4 RRR ***** válasza:
kérdezd meg a nődokidat,az a tuti
2015. júl. 15. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Ha ugyanaz a hatóanyag, akkor nem számít váltásnak. Én már szívgyógyszert is váltottam így, hogy megszűnt a márka, és a patikában adtak helyette ugyanolyan hatóanyagút (ők tudják).
2015. júl. 15. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Patikában azt mondtak nem baj ez, es hogy ez nem számít váltásnak, ergo nem kell egy hónapot varni hogy hasson..
2015. júl. 15. 21:14
 4/4 anonim ***** válasza:

Ne aggódj..a gyógyszertárosok tudják a hatóanyagot,nem is adhatnának csak úgy mást.

Ugyan úgy szedd,és ugyan úgy éld tovább a szexuális életedet.Nem lesz probléma,ne aggódj.


Én 1 nagyobb hormontartalmú fog.gátlóról váltottam májusban 1 kis hormontartalmúra (Deciora),mégis ugyan ugy csináltuk a párommal.Nem lett gond.


20/L

2015. júl. 15. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!