Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Ki használ spermicid krémet...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Samara20000 kérdése:

Ki használ spermicid krémet szexnél? Kinek mi a véleménye/tapasztalata. Biztonságos-e? Hogyan kell használni?

Figyelt kérdés

2015. júl. 14. 22:53
 1/4 anonim ***** válasza:

Önmagában nem megbízható. Megszakítással együtt még elmegy, vagy pesszárium mellé. Én egyszer próbáltam a kúp formátumot, de borzalmasan csípett. De nyilván személyfüggő a dolog, egyik barátnőm évekig használta (megszakítással természetesen) mindenféle probléma nélkül. De azért a termékeny napokon ő óvszert húzatott a párjával.

A használata nem túl bonyolult. Felhelyezed, vársz valamennyit (lehet, hogy krémnél nem is kell várni, kúpnál kellett, de le van írva a tájékoztatóban), aztán mehet a menet. Új aktusnál új adag, egy adag pedig max. 3 óráig véd, ha jól emlékszem. Nem szabad utána szappannal mosakodni, de ezek szintén mind le vannak írva a papírkájában.

2015. júl. 14. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Bár én fogamzásgátlót használok,szerintem egyáltalán nem biztonságosak...Konkrétan mindegy,ha nem használsz semmit.


Ezeket kiegészítő fog.gátlásra ajánlják,nem önmagukban.Pesszárium mellé,például.


Ráadásul rohadt szar,mert az aktus előtt legalább 20-30perccel kell bekenned a hüvelyed..vagy felhelyezni a kúpot.Az úgy picit elrontja az aktust szerintem.


Én nem bíznék benne.Ha rosszul kened be,vagy nem vársz elég időt,akkor nem teljesen hat.Ráadásul simán eljuthat az ondó 1 része a méhbe ahol beágyazódhat.


...tapasztalatom annyi van,hogy egy ismerősöm b.nője használta,és náluk irritációt okozott.



Én a tabletta párti vagyok.,már 3éve szedek..

20/L

2015. júl. 14. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Én a spermicid felhasználót használnám xD
2015. júl. 14. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Azoknak ajánlják akiknél pl nem lenne gond ha mégis becsúszik egy baba.

Amúgy pedig valóban irritációt okozhat, ráadásul sok-sok feltétele van a mellé hogy elég rossz a hatásfoka.

2016. márc. 5. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!