Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Szedhetem-e a következőket...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szedhetem-e a következőket Lyndinette 20 fogamzásgátló tablette mellett? Többi lent.

Figyelt kérdés

Kálcium pezsgőtabletta, anyagcsere serkentő teák, C-vitamin, L-carnitin, vízhajtó teák.

A második levél fogamzásgátlónál járok és szeretnék fogyni. 20 kiló lenne a tökéletes, de már 15 kilónak is nagyon örülnék. Reggelire csak gyümölcsöt eszek, ebédre átlagos, hagyományos ételeket (mértékkel persze) vacsorára pedig gyümölcsöt vagy zöldséget. Emellett heti 4 alkalommal szobabiciklizek 40 percet, után 20 perc erősités, heti 2x pedig kangoo-ra járok. Mindez nagyon szép és jó, de eddigi tapasztalataim szerint, tablettázás előtt szükségem volt a fentebb emlitett "plusz" készitményekre, ha nem is mindre egyszerre. Légyszi segítsetek!



2015. júl. 15. 10:00
 1/4 anonim válasza:
Szia! En is Lyndinette gyogyszert szedek, a doktorno nekem azt mondta mikor felirta hogy a c-vitamin csokkenti a hatasat, de olvastam mar azt is hogy nincs hatassal ra! Szerintem legjobb ha megkerdezed az orvosd aki felirta! Sok sikert! :)
2015. júl. 15. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Szerintem a teák amit írtál azok offosak, mert nem tud rendesen felszívódni a tabletta. A pezsgőtabletta az biztonságos, szerintem a c-vitamin is oké, bár ha ennyi gyümölcsöt eszel, akkor nem hiszem, hogy szükséged van pluszra. Biztosat csak orvos tud viszont mondani.
2015. júl. 15. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat! :) Bár csak jövő héten terveztem nőgyógyászhoz menni, ma mégis meg kell ejtenem a dolgot, majd akkor egyúttal rákérdezek ezekre is.
2015. júl. 16. 13:37
 4/4 A kérdező kommentje:

Up:Megjàrtam a dokit,sajnos talàlt egy 5x4 cm-es cisztàt,ami màr egy hete jobboldali alhasi fàjdalmat okoz...ennek eredményeként 2 hétig (ciklus végéig) letiltott a kangoo-ròl.:( Viszont,ami a kérdésem illeti: C vitamin napi 500mg-ig mehet,a teàk mehetnek,de csak délutàn,minimum 4 òràval a bogyò bevételétöl.A többi okés.

Ha valakinek van tapasztalata ilyen téren,vagy akàr a cisztàk terén,tovàbbra is szivesen fogadom a vàlaszokat!:)

2015. júl. 17. 01:44

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!