Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Várjak a következő menstruáció...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Várjak a következő menstruációmig?

Figyelt kérdés
A barátommal szeretkeztünk, kivette, mi előtt elment volna (tudom, hogy nem így kell védekezni, de nagyon megkívántuk egymást) , de ebben a hónapban nem jött meg. Féltem, hogy terhes lettem, de semmi jelét nem éreztem. Sem hányinger, sem szédülés. 3 tesztet is megcsináltam, mindhárom negatív lett, de a menstruációm még mindig nem jött meg (14 napos késés). A hasam nap közben néha-néha fáj, nem tudom minek tudjam ezt be. A terhesség ugye a 3 teszt után már kizárható? Szerintetek várjak, hogy a következő hónapban mi lesz?
2015. júl. 15. 18:28
 1/2 anonim ***** válasza:
Ha elmész nőgyógyászhoz az a legbiztosabb, egyébkén, ha stresszelsz rajta csak többet fog késni.
2015. júl. 15. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Ha túl korán teszteltél, az még nem mutatja. Orvos, vagy teszt kell.
2015. júl. 16. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!