Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Hogyan lehetne meghosszabbítan...

Hogyan lehetne meghosszabbítani a következő menstruációmig a ciklust? Nyaralás miatt.

Figyelt kérdés

Ma jött meg és 28napos általában a ciklusom, bár most hamarabb jött meg 4 nappal és így kiszámoltam, hogy pont a nyaraláskor jön meg. A nyaralást már eltolni nem tudjuk, viszont nekem az első 1-2 nap iszonyatos, két kisgyerekkel így nem szeretnék nyaralni menni. A nuvaring hüvelygyűrűt, ha felteszem ma akkor azzal meg tudnám hosszabbítani, hogy 1 héttel később jöjjön meg? Vagy írassak ki gyóygszert 1 hónapra? Ma mindenképpen lépnem kell, mert ma jött meg és az ilyen hormon tartalmú dolgokat aznap kell elkezdeni.

Mit ajánlotok?


2014. júl. 31. 11:43
 1/2 anonim válasza:
Állítólag citromlével lehet, de ha szedsz fogamzásgátlót, ne szünetelj vele vagy később tarts a szünetmentes hetet, azzal tutira ki lehet tolni!
2014. júl. 31. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:
[link] itt van pontos leírás és pár házi praktika is, de azokat Én nem próbáltam, gyógyszer szedő vagyok.Remélem segít valami!
2014. júl. 31. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!