Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Mennyi az eselye hogy terhes...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyi az eselye hogy terhes maradhatok?

Figyelt kérdés

A parommal szeretkeztunk es elszakadt az ovszer mi meg tul keson vettuk eszre.Pontosabban annyira keson hogy mar belemelvezett...9 orara az aktus utan bevettem egy Postinor 2 tablettat most meg varom hogy teljen az ido tudjam a masodikat is bevenni....

Ami nagyon aggaszt engem az az hogy nekem mult honapban nem jott meg a mensim es most 5iken kene ujra megjonnie....de viszont en most bevette ezt a postinort es nem tudom hogy most mire szamitsak....Ugy olvastam h ez a tabletta meg a beszedes napjan verzest okoz. Mi van ha nekem megsem jon meg? Terhes maradhatok? Ahogy olvastam a postinor csak 85 szazalekban ved a terhesseg elol....


2010. márc. 2. 14:44
 1/10 anonim ***** válasza:
nincs esély rá. jo, h bevetted. én is vettem már be, nem vol mellékhatás, és nem lettem terhes. nem okozott vérzést.
2010. márc. 2. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:

1. az sem biztos, hogy megtermékenyültél.

2. simán kimaradhat egy periódusod. Ne parázz. Az sem biztos, hogy vérzést okoz a tabletta. A 72 órás arra van kitalálva, hogy ne legyél terhes.

Gyakorlatilag esélytelen, hogy terhes legyél.

2010. márc. 2. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
Hat azert nehez most nyugodtnak lenni... de azert nagyon koszonom a valaszokat. Picit(0,00000000001 % ) megnyugodtam.Koszonom. Varom a tovabbi valaszokat is.
2010. márc. 2. 15:02
 4/10 anonim válasza:

sztem nem mert bevetted a tablettát 72órán belűl. Amúgy ha kiszakad az ovszer azt a fiú észreveszi egyből mert sérti a péniszt nekem is szkadt ki és fájt ráadásul a haveromnak is szakadt ki és neki is ez volt az élmény h fájt szóval nem tudom h nálatok mi volt de a lényeg h nem vagy terhes :)

25f

2010. márc. 2. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

Nem igaz basszus. Fogják már fel az emberek, h az esemény utáni nem 100%-os.


"Az esemény utáni tabletta csak akkor hatásos, ha a védekezés nélküli szex után 72 órán belül beveszik. A jelenleg rendelkezésre álló adatok azt mutatják, hogy a tabletta a nemkívánt terhességek 95%-át megakadályozza, ha a védekezés nélküli szexet követően 24 órán belül beveszik, 85%-os lehet az eredmény ha ez az idő 25-48 óra, és 58%-os ha 49-72 óra"


Bizony ha már megtermékenyült a petesejted, mire bevetted a tablettát, akkor terhes maradsz. Ennyi... Vegyél egy tesztet.

2010. márc. 2. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
nem 100 % - os, de amennyiben itt egyesek azt állitják, h megszakitással 0 az esély a terhesség létrejöttéhez, akkor sztem 72 oras tabival meg lehetetlen. ennyi.
2010. márc. 3. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
utolsó, megtermékenyülés nem jön létre rögtön. akkor szted miért lett a neve 72 oras?
2010. márc. 3. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Nem lehetsz terhes.Én is jártam így, nem volt se vérzés se semmi egyéb.
2010. márc. 4. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

Basszus. Ez még is milyen indok? "Én is így jártam, és nem lettem terhes. Akkor te sem lehetsz." Szted ez így van?

Ha én lefeküdtem 20-szor a barátommal védekezés nélkül úgy, hogy belém élvezett és nem lettem terhes, akkor más sem lehet az? Ez aztán az érv, gratulálok.

2010. márc. 4. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
utolsó, ugy érti, h vele se volt gond, sok lanynak segit a tabletta.
2010. márc. 4. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!