Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Mi az eselye annak hogy...

Mi az eselye annak hogy terhes maradhatok ha ovszer nelkul lefekudtunk (elso alkalom)?

Figyelt kérdés
elso alkalommal ovszer nelkul csinaltuk de a baratom vigyazott ... mennyi eselye van hogy terhes maradok ez esetben? kell e tennem valamit ? vagy fogamzasgatlot vennem ???
2008. aug. 21. 10:57
 1/10 anonim ***** válasza:
van esély rá, sokmindentől függ, hogy pl a ciklusod melyik napjain voltatok együtt, ilyenek. első alkalommal okos vagy, hogy már rögtön kockáztatsz. ha kérdések merülnek föl benned, minek csináltad? nem számít, hányadik alkalom, ugyanúgy teherbe eshetsz az elsőnél is, de az 50.nél is, ha nem védekeztek. nem olyan drága az az óvszer, könyörgöm, legalább neked lehetett volna eszed. barátod semmit nem fog felfogni belőle, nem neki kell abortuszra menni, vagy kihordani... felelőtlenség a köbön.
2008. aug. 21. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim válasza:

Semmit nem jelent,hogy első alkalom ugyan úgy terhes lehetsz,mintha a 100.alaklom lett volna:S Ha még el is ment benned akkor szerintem keress fel egy orvost!De én minden képen ajánlanám az orvost,mivel a terhességen kívül ott van rengeteg fertőzés stb...Szóval gyorsan irány az orvos!Ha kicsit szerencséd van megúszod egy 72órás tablettával ha nincs akkor abortusz vagy pelenka vásárlás!Sok sikert!

Ui.:Használjatok óvszert!Nem ciki megvenni!!!!

2008. aug. 21. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim válasza:

szegenynek nem eleg az o baja?:(

miert kell ilyen hangnemben irni neki?

barkivel megesik egy kis felelotlenseg idonkent...

2008. aug. 21. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
első válaszadó vagyok. ha szexel, legyen felelősségteljes. nem kisgyerekek játéka. egy baba élete függ tőle, valamint az övé is, mert ha felteszem most mondjuk 16 éves, és terhes lesz, akkor cseszheti a tanulmányait, illetve a normális életét.
2008. aug. 21. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Csak az a baj,hogy a felelőtlenségnek néha nagy ára lehet.Esély megvan rá,de ha szerencséd van,akkor most megusztad,de legközelebb tessék védekezni.Vagy vegyetek gumit vagy irass fel gyógyszert.
2008. aug. 21. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

Elég nagy esélyed van a terhességre, de arra is hogy nem lettél az. 50-50% Mindenesetre ha nem szeretnél terhes lenni menj el dokihoz, esemény utáni tablettáért, persze ennek is csak akkor van értelme ha 72 óránál több még nem telt el.

Ha eltelt már, akkor annyit kell tenned, hogy elmész a nőgyógyászhoz és íratsz fel fogamzásgátlót ha nem akarsz minden egyes együttlét után azon aggódni vajon terhes lettél e. Illetve csinálak egy rákszűrést meg kivizsgál, mert lehet az is hogy elkaptál valamit. Remélem nem!

Ha nem szeretnél babát, akkor kívánom hogy ne legyen az!

Lehet pár hét múlva visszarendel és megnézi mi lett, de lehet hogy teljesen kizárja a terhességet.

Mit jelent az hogy a barátod vigyázott?

A jövőben pedig védekezzetek ha nem akartok még babát!

2008. aug. 21. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%

Nem az számít hányadik alkalom volt, hanem hogy volt e peteérésed(amit nem tudsz) és bejutott e sperma(az pedig elég valószínű).

Nos utólag csak az ügyeleten tudnak 72 órán belüli fogamzásgátlót adni, de ha erről lecsúsztál, akkor már a sima fogamzásgátló hiába..abortusz esetleg.

A fogamzásgátlót már el kell kezdeni egy levéllel a szex előtt, addig meg a boltban árulnak óvszert..tudod a pasi azt mondja vigyázok, de nem ő marad terhes és simán elhúz jó messzire.

A lényeg, hogy minél előbb menj egy nőgyógyászati ambulanciára 72 órás tabiért, aztán a többi majd adódik, többet pedig ne szexelj védekezés nélkül, mert ha jól sejtem ha nem ismered a védekezést még nem lehetsz túl koros, mennyi is vagy ???

2008. aug. 21. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

A kerdes alapjan a kerdezo nagyon fiatalka lehet es tapasztalatlan. SZerintem ha mar elso alkalomnal belement a gumi nelkuli szexbe, az hatalmas felelotlenseg, nem csak a nem kivant terhesseg tekinteteben, hanem AIDS, szifilisz, kanko, meg mindenfele "nyalanksag" miatt.


Szerintem nem azt kellene neki tanacsolnotok, hogy VAGY gumi VAGY gyogyszer, hanem pont azt ,hogy gumi ES gyogyszer. Ha elszakad a gumi, legalabb szedi a gyogyszert, nem kell 72oras tablettaert szaladni, valamint a nemi betegsegek elkerulese vegett lenne fontos az ovszert hasznalni. Sajnos sok nogyogyasz ratukmalja a fiatal lanyokra a fogamzasgatlot, de azt mar nagyon kevesen hangsulyozzak ki, hogy ez onmagaban - foleg ilyen fiatalon, mikor sokan felremennek.....- nem eleg, hisz a gyogyszer nem ved a nemi betegsegektol.


De hogy a kerdesre is valaszoljak, sok mindenre volt mar pelda, nem tul nagy az eselye, valamint sok mindentol fugg, de IGEN ,lehetsz terhes siman!!! Vedekezes nelkuli szexbol barmikor osszejohet egy baba.

2008. aug. 21. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

Azért nem kell mindjárt az AIDS-szel ijesztgetni szegényt!!

És az hogy gumi és gyógyszer.. hát nem tudom.. kíváncsi lennék hány ember védekezik kétféleképpen is!? Szerintem nem sok.. vagy talán egy se.

Én is pl. 16 éves korom óta gyógyszert szedtem, soha semmi nemi betegségem nem volt! Rendesen kell járni nőgyógyászhoz és a párodnak is néha el kell menni vizsgálatra, ennyi. Ha elkap vmi fertőzést ki lehet kezelni, nem kell egyből a szívbajt hozni rá azért mert felelőtlen volt!

2008. aug. 21. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
100%
Már ne haragudj, de ha szexelni van eszed, akkor védekezni is legyen. Szerintem olyan nem létezik, hogy egy pasi vigyáz , mikor lehetősége van arra, hogy védekezés nélkül szexelhet. Az nem számít, hogy hányadik alkalom volt, a lényeg, hogy tetszik nem tetszik felelőtlenek voltatok mindketten, de a legnagyobb hibás te vagy, mert a pasid nem fogja azt mondani, hogy ugyan védekezzünk már, mert neki anélkül a legjobb. A végén meg majd te maradsz a bajban. Legközelebb LEGYEN ESZED!!!!.
2008. aug. 21. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!