Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Ki fizesse a tablettát?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ki fizesse a tablettát?

Figyelt kérdés
Elhatároztuk a párommal, hogy tablettázunk. Diákok vagyunk, nincs önnálló keresetünk.A tabi havi adagja 1900 Ft, 3havi 5700.A barátom 8000Ft zsebpénzt kap per hó.Ha ő fizetné maradna neki a havi zsebpénzéből, ráadásul évi nem egészen4x-i adagját kéne rám költenie. Én nem kapok zsebpénzt. Anya azt mondta nem kell hagyni hogy ő fizesse, viszont nekem csak egy szülőm keres mivel elváltak. Apától nem számíthatok semmire.Most mi legyen? Más lányoknak is a párjuk fizeti az ismeretségi körömben. Szívesen fizeti a tabit. Azt mondja legalább ő is felelősséget vállal azért hogy időben meglegyen, ha már szedni nem tudja:D.Ti hogy vagytok ezzel, és mi a véleményetek? HAgyjam, vagy ne?
2008. szept. 1. 17:17
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
Folyamatosan kell szednie minden nap, amíg van neki partnere. 21 szemet beszed, 7 napig nem kell szedni, utána a nyolcadikon el kell kezdeni a következő csomagot. Gyógyszerfüggő, hogy hányadik szem után biztosít védelmet. Az enyém pl. a 14. után, de az a legtutibb, ha az első levéllel beszedi a lány. 3 levél, azaz három havi adag 3000 és 10000 ft között mozog. Dokim azt mondta, hogy az 5000ft-os már megbízható.
2008. szept. 2. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
köszönöm a választ, igy már minden világos.Köszi!!!
2008. szept. 2. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 A kérdező kommentje:
A páromnak nem kell ezenkívűl rám költenie, mert nem visz sehova sem:( HA megyünk én hívom és én állom a kölcségeket, anyuval. Egyébként én 17 vagyok.
2008. szept. 2. 18:12
 14/15 anonim ***** válasza:
szerintem ha a barátod felajánlotta és neki ez nem baj fogadd el nekem a barátom fizeti viszont nálunk ő keres annyit h ő fizesse és eleve ez az ő ötlete volt én beválalltam ő fizette
2008. szept. 3. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
Szia! Nem értem, hogy miért kellene ezt is a barátodnak állnia teljes egészében, amikor gondolom, mást is szokott fizetni helyetted (pl. mozi, vagy éppen az eddig elhasznált óvszerek). Szerintem osszátok meg a költségeket.
2008. szept. 3. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!