Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Ki fizesse a tablettát?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ki fizesse a tablettát?

Figyelt kérdés
Elhatároztuk a párommal, hogy tablettázunk. Diákok vagyunk, nincs önnálló keresetünk.A tabi havi adagja 1900 Ft, 3havi 5700.A barátom 8000Ft zsebpénzt kap per hó.Ha ő fizetné maradna neki a havi zsebpénzéből, ráadásul évi nem egészen4x-i adagját kéne rám költenie. Én nem kapok zsebpénzt. Anya azt mondta nem kell hagyni hogy ő fizesse, viszont nekem csak egy szülőm keres mivel elváltak. Apától nem számíthatok semmire.Most mi legyen? Más lányoknak is a párjuk fizeti az ismeretségi körömben. Szívesen fizeti a tabit. Azt mondja legalább ő is felelősséget vállal azért hogy időben meglegyen, ha már szedni nem tudja:D.Ti hogy vagytok ezzel, és mi a véleményetek? HAgyjam, vagy ne?
2008. szept. 1. 17:17
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
62%
szerintem akár az is lehetne, hogy 3/1 arányban osztoztok rajta... így te is fizetsz és mondjuk ő is költ annyit rád amennyit esetleg kotonra költött eddig
2008. szept. 1. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
Nekem a barátom fizeti, amikor én nem tudom (Nálunk is neki van zsebpénze rá egybként). Végülis nálunk majdnem az óvszer is ennyibe került, azt is ő vedte... Meg azt mondta ennyit megtehet, hiszen a mellékhatásokat nekem kell elszenvednem :) (Bár még nem érzek mellékhatást)
2008. szept. 1. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
79%
Én lány vagyok és én magamnak veszem a tablettát, habár tanuló vagyok és a párom dolgozik. De emellett költ rám annyit, hogy nem várom el, hogy még azt is ő fizesse. Ő is mondta, hogy szóljak, ha nincs pénzem és kifizeti ő, de jobban szeretem ezt magamnak intézni. Megegyezhettek, hogy fizetitek felesben, vagy valahogy megosszátok a "terhet". Azt is hagyhatod, hogy ő fizesse, de szerintem azért neked is van részed belőle.
2008. szept. 1. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
én 17éves lány vagyok és nekem anyum fizeti a felét,a barátom meg magától ajánlotta fe h a másik felét ő fizeti.nekem is pontosan ennyibe kerül a gyógyszerem.ja és a barátom se dolgozik.
2008. szept. 1. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim válasza:
24%

hát 50-50% mivel mindketten akartok szexelni.

ha nincs pénzed akkor mondjad neki hogy nincs szex és egyből elkeriti a pénzt.

de az 50-50% ugy számold hogy pl elvisz moziba stb... és ő fizeti, akkor fizethetnéd te a tablettát. ha nem fizet moziba stb... akkor meg elvárhatnád hogy legalább a tabletta árába beszáll. de ha felkinálta hogy fizeti akkor fizesse,és akkor te hivod el időként moziba stb...

2008. szept. 1. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
100%
Én mindig magamnak fizettem, csak ha hirtelen nem volt rá pénzem, akkor kértem meg a barátom, hogy váltsa ki a receptet ő. De szerintem az is jó, ha egyszer egyik, egyszer másik veszi meg. Én nem szeretném, ha a barátom venné meg nekem mindig. Hiszen amikor elkezdtem szedni, akkor volt egy pasim, de ez már 6 éve volt, azóta volt néhány kapcsolatom, így én inkább magamnak fizetem, minthogy az aktuális barátommal fizettessem.
2008. szept. 1. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
ÉN nem voltam még 16 amikor anyuval elmentünk és irattunk bogyót, azóta is ő fizeti.(20vok) Amíg nem lesz önálló keresetem, ő fogja fizetni. Beszélj anyuddal, hogy szeretnél gyógyszert szedni, és sztem magától fel fogja ajánlani hogy ha nem is az egészet, de egy részét fizeti. Én nem akarnám h a pasim fizesse. És magamból kiindulva, havi 10 ezret kapok zsebpénznek, énse tudnám magamnak finanszírozni.
2008. szept. 1. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
100%
Fizessétek felváltva. Ő megvesz egy három havi adagot, akkor neked is bőven van időd összeszedni az árát. Szerintem így a legegyszerűbb.
2008. szept. 1. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
Nekem is a párom fizeti, bár ő már keres. Ha majd én is fogok dolgozni akkor majd közösen vesszük meg! Addig sztem hagyjad h ő fizesse neked.
2008. szept. 2. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:

vki felvilágosítana hogy hogy megy ez az egész gyógyszeres fogamzásgátlás? hogy mennyi ideig kell szedni azt egy lánynak? mikorra hat a gyógyszer?tehát a gyógyszerszedés megkezdése után mikor lehet az első eggyüttlét?

és mennyi adag kell? és az milyen árban van?

kérlek segítsetek, fiu vagyok és nagyon nem vagyok otthon ebben a témában. :S

2008. szept. 2. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!