Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Óvszer+tabletta! Szerintetek...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Óvszer+tabletta! Szerintetek sok lenne?

Figyelt kérdés
Még szűz vagyok, de le szeretnék feküdni hamarosan a barátommal. Nagyon félek,hogy terhes leszek, ezért lehet túlparázom kicsit, ti mit gondoltok? Vagy ha elkezdek tablettát szedni utána felesleges az óvszer?

2015. jún. 13. 22:54
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
Ha a gyógyszer olyan rossz, akkor mi a francnak "tömje magát" feleslegesen, ha ott az óvszer? A mellékhatásokról papoltok, de azért szedetnétek szerencsétlennel az óvszer mellett is. És szerintetek jobbak vagytok azoknál, akik az óvszer helyett mondják a tablettát.
2015. jún. 14. 07:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
Mondanám én a férfi fogamzásgátló tablettákat, injekciókat és ilyesmiket is, csakhát itten kis Magyarországon Nincs.
2015. jún. 14. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim válasza:
100%
Én azt javasolom, amit a saját húgomnak is mondanék. Óvszer+spermicid. Fontos, hogy nem mindegyiket lehet óvszerrel együtt használni, de a Phatentex ovalt például lehet. Ez így biztonságos és az egészségedre sincs káros hatással.Azért mondom ezt, mert két évig használtam hüvelygyűrűt és nagyon megbántam. Pedig a hüvelygyűrű hormontartalma alacsonyabb a fogamzásgátló tablettákénál, hiszen helyileg hat. Mellékhatások között szerepelt súlygyarapodás, libido csökkenés, miután abbahagytam hajhullás, pattanások az arcon, vállakon, nyakon, mentruációs ciklus felborulása. Egy év telt el azóta és most kezd egy kicsit rendeződni a dolog. Orvostanhallgató lévén tudtam, hogy a nők hormonháztartása mennyire érzékeny és sérülékeny, mégis sodródtam az árral, hogy hormonális fogazzásgátlási módot választottam, nagyon megbántam. Több barátnőm is óvszerrel védekezik több, mint hét éve biztonsággal. Így ezt kiegészítve spermiciddel biztonságban érezheti magát az ember. Emellett fontos tudnod, hogy egyetlen módszer sem nyújt 100 %-os védelmet, van olyan barátnőm, aki a tabletta mellett lett várandós, maximálisan betartva az utasításokat. Ha nagyon félsz a várandóságtól lehet ennek oka, hogy a személyiséged még nem elég érett a szexuális kapcsolatra. Lehetséges, hogy más szempontból érett a személyiséged, akár meg is haladhatja a korodat. Ilyen szempontból sem szabad a környezet vagy a barátod unszolásának engedni. Véleményem szerint ha egy fiú igazán szeret és felelősségteljes, akkor azt a biztonságos fogamzásgátlási módot használja, amit a barátnője kér. Ez egy jó próbája a kapcsolatnak és a barátod figyelmességének is. Beszélgessetek erről, mond el neki a félelmeidet. Remélem tudtam segíteni.
2015. jún. 15. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 A kérdező kommentje:

Köszönöm anonim 001! :)

Sokat segített a válaszod!

2015. jún. 16. 10:04
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!