Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Rigevidon tabletta tapasztalat...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Rigevidon tabletta tapasztalatok? Vélemények?

Figyelt kérdés

Ezt írta fel az orvosom. Most olvastam utána neten, és sokan írják, hogy rossz, nagy hormontartalmú. Félek elkezdeni szedni. Szerintetek baj lehet belőle? Menjek esetleg vissza kérni egy másikat?

Angliában élek, és sima háziorvos írta fel amúgy. Kérdezte van e konkrét amit akarok szedni, de ez az első hogy fogamzásgátlót akarok szedni, így nem sokat tudtam a dologról, ő meg ezt írta magától.

Ha másikat iratok, akkor mit javasoltok?

21L



#Rigevidon #fogamzésgáló
2015. jún. 11. 16:58
 1/1 anonim ***** válasza:
Borzaszto volt nekem... 2 naponta mostam hajat mert olyan zsiros volt a hajam tőle , a bőröm szinten csak ugy csillogott.... kicsit hiztam is.. nemjo gyogyszer es régi
2015. jún. 13. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!