Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » A fogamzásgátlóktól megnőnek...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A fogamzásgátlóktól megnőnek a melleim?

Figyelt kérdés
A testvéremnek nagyon megnőtt mialatt szedte. Nekem már iszonyat kicsik és nagyon kínosan érzem magam 23 évesen.Én még nem szedtem ilyesmiket, mert nincs barátom.Csak azért szedném, hogy nagyobbak legyenek a melleim.De ha nem a fogamzásgátlóktól nőttek a testvérem mellei akkor feleslegesen dobok ki 10 000-et. Tapasztalatok vélemények? Köszi.

2015. jún. 13. 10:21
 1/6 anonim ***** válasza:
Szia. Nekem nem nottek meg tole a melleim. De sok mindenkinek megnottek tole... Szoval ez fugg testedt es fugg a foganzasgatlotol
2015. jún. 13. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

En es a bnoim is elhiztak a foggatlotol. Allando huvelyszarazsagom volt es huvElygombam. Allandoan ehes voltam, emelyegtem. A mostani orgazmus szam toredekere voltsm kepes. Alig errztem az orgazmust. A foggatlok tesztoszteront gatoljak, tul erzekeny , serto Dekeny lettem.


Nagy melleid a szilokontol lesznek. Inkabb arra gyujts. Az Nem karos. N

2015. jún. 13. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Iszonyat drága a szilikon és amúgysem akarom, hogy felszabdaljanak. És még az is káros.
2015. jún. 13. 10:48
 4/6 anonim ***** válasza:

A fogamzásgátló mindenkire másképpen hat. Van aki elhízik tőle, van aki elveszíti a szexuális vágyát, van akinek semmilyen mellékhatása nem jelentkezik.


Nekem se nőtt meg a mellem, nem híztam, és semmilyen mellékhatását nem tapasztaltam.


Szóval szerintem, csak emiatt, teljesen felesleges szedned, mivel az se biztos, hogy neked is meg fog nőni. Meg még azt se lehet tudni, hogy milyen hatással lesz rád.

Van, aki több gyógyszert is kipróbál mire megtalálja a neki megfelelőt.

2015. jún. 13. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Próbáld ki,hátha nő tőle. Én kb 5 félét szedtem,de csak 2 félétől nőttek.
2015. jún. 13. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Ha tényleg változó az eredmény akkor nem fogok kísérletezgetni. Aki lebeszélt róla igaza van, mivel csak jobban ártok magamnak. Köszi mindenkinek a válaszokat.
2015. jún. 13. 18:07

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!