Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Ha valaki teherbe esik,...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha valaki teherbe esik, mennyi ideje van az abortuszra?

Figyelt kérdés
Úgy értem mennyi az az idő amin belül még el lehet vetetni?
2010. febr. 28. 14:24
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%
3 hónap max de egyre veszélyesebb minnél tovább halogatja
2010. febr. 28. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
39%
Így van... 12 hét a "határidő". De az ember minél tovább vár, annál inkább egy igazi babára hasonlító kis lényt veszít el, ami lelkileg egy normális nőt igencsak megvisel... (nem mintha a 12. hét előtt nem lenne igazi baba, csak én már szültem és a 12. hétre egy teljesen kifejlett kisfiú kalimpált a kezével-lábával... még bukfencezett is...) Na, a lényeg a kérdésed: 12 héten belül kell elvetetni, ha így dönt az ember.
2010. febr. 28. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:

Értem.

Köszönöm a gyors válaszokat.

2010. febr. 28. 14:40
 4/12 anonim ***** válasza:
12 héten belül lehet elvetetni.
2010. febr. 28. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
Szerintem gondold meg! Lehet, hogy az utolsó esélyed...
2010. febr. 28. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
Szia! Nem 12 hét. Illetve 12. hét, de 18 éves kor alatt 18. hét. Természetesen, ha élettel összeegyeztethetetlen betegsége van, akkor a 20-24. hétig, de ha az anya életét veszélyezteti, akkor bármelyik terhességi hétben elveszik a magzatot/embriót. Ha van még kérdésed írj nyugodtan.
2010. febr. 28. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
100%

A nem kívánt terhességek megszakítása a magyar törvények szerint a terhesség 12. hetéig, illetve kiskorúak esetében a terhesség 28. hetéig történhet. 18 év alatti életkorban szülői beleegyezés szükséges az abortuszhoz, tehát azt nem lehet eltitkolni. Természetesen az egyéb orvosi indikációk miatt történő terhességmegszakítás más elbírálás alá esik. A terhességmegszakítás Magyarországon nem ingyenes. Maximális térítési díja jelenleg 15 000 Ft, melyet a tb-nek kell csekken befizetni.


[link]


remélem segítettem

2010. febr. 28. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
Utolsó! Ez biztosan nem jó. 28 hetes korig nem csinálják meg, ez 100%, ott már nem is abortumról beszélünk. Ott már szülést indítanak meg. 18. hétig végzik el kiskorúnál és fogyatékos egyénnél.
2010. márc. 1. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:

jó, bocs.. nem saját infó, csak másoltam, én is sokalltam, de ezt írták..

a 12 hét a biztos!

2010. márc. 2. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:

Igen, felnőtt embernél általában 12. hét, mindig ebből kell kiindulni.


Kérdező, te hány hetes vagy és hány éves? Vagy ha nem tudod hány hetes vagy, akkor azt írd le mikor volt az utolsó menstruációd. Abból ki tudom számolni neked.

2010. márc. 3. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!