Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Azt akarom, hogy belém élvezze...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Azt akarom, hogy belém élvezzen! Felejtsem el?

Figyelt kérdés

Párommal nagyon szeretjük egymást, a szex tökéletes. Eddig óvszert használtunk, de nagyon elkezdett mind a kettőnket izgatni, hogy belém élvezzen. Fiatalok vagyunk, nem engedhetünk meg magunknak babát, még nem is szeretnénk. Viszont nagyon erős a vágy, nagyon ki szeretnénk próbálni, izgat a dolog. Elhatároztam, hogy elmegyek nőgyógyászhoz fogamzásgátlóért, vele is beszélni fogok erről.

Lányok! Belétek élvezett a párotok úgy, hogy tabival/hüvelygyűrűvel védekeztetek? Mennyire biztonságos? Vagy felejtsük ezt el a gyerekvállalásig?



2015. jún. 11. 21:03
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:

Tabletta amugy még biztonsagosabb is mint a gumi, de mindkettő 98% felett van, a tabi 99,9%.


Marmint biztonsagos baba ellen, mert persze AIDS ellen csak a gumi jo.

2015. jún. 12. 07:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:

a tabletta elég biztonságos azért :)

én is azt szedek, és mindig belém élvez a párom, nem akadt semmi gond ebből. csak szedd rendesen :)

2015. jún. 12. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
Én nem szedek semmit de szokott belém élvezni a párom mensi előtt és után, mikor nincs peteérés.
2015. jún. 12. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
#13: spontán peteérésről hallottál-e már? de hát ha kell a baba.. :D
2015. jún. 12. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim válasza:
Nyáron lesz két éve,hogy szedem fogamzásgátló tablettát és azóta már jó párszor belém élvezett a párom...
2015. jún. 12. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!