Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Miért akarom hogy bennem...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért akarom hogy bennem élvezzen el? Sosem éreztem ilyesmire vágyat, mostpedig szinte lüktet érte a testem, szokatlan ez?

Figyelt kérdés

4 éve vagyunk együtt, már együtt élünk.megszakításos védekezés majd négy évig.Imádjuk egymást.Újdonsült vágyam napok óta kielégíti (a teherbe esnék sem lenne gond:)) 21 éves vagyok, vajon a testem felkészült egy babára?

Vagy csak ennyire kivánnám? mostanában bozasztó jókat szexelünk



2014. jún. 12. 10:38
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Neki sem lenne gond ha teherbe esnél?
2014. jún. 12. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:

Ez elég jól hangzik, jó nektek!

Szerintem szedj fogamzásgátlót, aztán beléd élvezhet.

Az én barátnőmnek is kifejezetten tetszik, h benne megyek el ez biztos valami pszihés dolog a nőknél. :D

A babára meg ráértek... De ezt mindenképp mond a párodnak amit ide leírtál.

2014. jún. 12. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
Ha még nem feltétlenül akarsz babát, akkor ott vannak az olyan lehetőségek mint: fogamzásgátló tabletta, hüvelygyűrű, spirál, stb.
2014. jún. 12. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:

...gyakorlás teszi a mestert... :-)


Ha undorodnál attól, hogy belédélvezzenek, akkor kihalna az emberiség! :-)

2014. jún. 12. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:

Hát, nekem mint pasinak van összehasonlítási alapom a szájba/testre/lukba élvezés terén, és ahogy észre vettem, egyik sem jobb a nőnek, mint a másik... Kivéve a lukba bele élvezés. Ugyanis olyankor még egyet élveztek, és tulajdonképp egy közösen elélvezés lesz belőle.

Ha így még nem csináltátok, sok jóból kimaradtál eddig.

2014. jún. 12. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:

furi lenne, ha 21 évesen még nem készült volna fel a tested :D

ha babát szeretnétek, akkor nyugodtan élvezzen beléd, ha még inkább nem, akkor meg lehetne próbálni valamiféle védekezést, és kész. ennyi! mit ezt túlbonyolítani? :D

nincs semmi abban, ha beléd élvez

2014. jún. 12. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
Kicsi megkönnyebbülés lelkemnek hogy nem vagyok egy kis perverz...mint írtam az imént "újdonsült vágyamat kielégíti" nem védekeztünk az első ilyen eset óta és azóta sem, egy tesztet már vettem, és egy kis átbeszélés után ráébrettünk hogy örülnénk ha teherbe esnék. Szóval a hideg ráz ha eszembe jut a szerelmeskedésünk :) köszönöm a válaszokat, megdöbbentett hogy csak pozitív válaszokat kaptam!
2014. jún. 12. 11:18
 8/11 anonim ***** válasza:
Tulajdonképp ettől teljes az együttlét férfi és nő között ! Ebben az esetben a legmélyebb, és a legintimebb a szeretkezés !
2014. jún. 12. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

én is szeretem, ha a párom belém élvez

bár fogamzásgátló tablettát szedek, akkor is főként megszakítással szeretkezünk (aggódós vagyok)


én is 21 vagyok, de még van 1 évem az egyetemből, így babát még nem szeretnék


de az az 1-2 alkalom, mikor bennem megy el...na az azért elég jó érzés :D

2014. jún. 13. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Van egy jó hírem: szerelmes vagy.
2014. jún. 16. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!