Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Na ez elég szokatlan, mi a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Na ez elég szokatlan, mi a véleményetek a storymrol?

Figyelt kérdés
22F vagyok, de még sohasem volt tartos kapcsolatom. Persze voltak lányok az életemben, de egyikkel sem éreztem úgy, h kapcsolatban is tudnék lenni veluk. Egészen mostanáig. A kérdésem az, h mi lenne a véleményetek egy ilyen fiurol lányok? Ha mondjuk elmondanám nektek, h sohasem jártam lánnyal, nektek mi lenne az 1. benyomásotok rólam? Ergo ti lennétek az 1. (Kulsot most hagyjuk, eddig is érdeklottek nálam lányok, szoval olyan csunya nem lehetek :D)
2014. máj. 17. 12:45
 1/3 anonim ***** válasza:
Ha jól nézel ki, akkor az első gondolatom erről az lenne, hogy biztos nőfaló vagy, és sürün cserélgeted az ágyasaidat. De ha megismerlek, és látom hogy nem erről van szó, akkor lennék 1, igen.
2014. máj. 17. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
hát nekem tutira 1000 meg egy dolog lepörögne a fejemben, ha 22 éves létedre nem volt még barátnőd és jól is nézel ki mellé... például ahogy már írták, hogy nőfaló vagy, vagy pont hogy anyuciapuci kedvence, aki képtelen becsajozni, hibbant/elmebajos, túl ostoba, van egy nagy szerelmed, akit soha nem hevertél ki igazán és társai... :D
2014. máj. 17. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
na kb ilyen válaszokra gondoltam :D koszi :) a 2. válaszolo mond vlm-t :D kb 2-3évvel ezelott nagyon szerelmes voltam, elkezdodott vlm koztunk, de távkapcsolatba kényszerultunk volna mindjárt az elején és o félrelépett. Szoval onnantol elég nehéz kimondani valakinek, h szeretem :D Nem kezdtem el casanovázni, nem vertem át senkit. Mindenki annyit kapott, amennyit bevállalt. (Nem volt olyan, h valakit megbántottam azzal, h csak lefekudtem vele, mert tudta, h csak ennyi lesz)
2014. máj. 17. 13:08

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!