Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Megtörtént már valakivel hogy...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Megtörtént már valakivel hogy késsen a mestruáció foamzásgátlás használata közbe?

Figyelt kérdés
még egy napot se késett de a korházba azt mondták hogy a mestruációm óra pontosan fog megjönni ha szedem és ezért nagyon aggódok

2015. jún. 11. 16:46
 1/2 anonim ***** válasza:

Ez hülyeség, hogy aki fogamzásgátlót szed, annak órára pontosan jön meg.

Egyáltalán nem így van. Én is szedtem évekig, és bár tény, hogy 28 naponta jött meg, de volt, hogy reggel, volt, hogy este, volt, hogy délután. És olyan is volt, bár nem sűrűn, hogy 3-4 nappal később jött meg a vérzésem fog. gátló mellett is.

Szóval simán az mellett is csúszhat, csak nem egy sűrűn előforduló dolog, de megesik.

2015. jún. 11. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Én mikor szedtem, mindig reggel, vagy hajnalban jött meg, de óramű pontossággal vettem be, minden este 8-kor.

aztán abba is hagytam, mert a szűk családi körben, csak 3 olyan nőt tudok felsorolni, akinek tabletta mellett csúszott be a baba. Ebből egy kihagyta párszor, mert elfelejtette beszedni, a másik kettő meg nem tudta, hogy hasmenéskor nem biztos, hogy felszívódik rendesen és meg is lett az eredménye.

2015. jún. 12. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!