Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Lindynette fogamzásgátlót...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lindynette fogamzásgátlót kezdtem el szedni, miért vérzek közben?

Figyelt kérdés
sziasztok! Harom éve szedtem előszőr lindynette 30mg fogamzasgátlót kb 1évig, utána abba hagytam. Semmi gond nemis volt. Most viszont újból elkezdtem csak gyengébbet lindynette 20mg-osat. A menstruáciom első napján vettem be az elsőt. Kb 4-5napig volt meg utána 5-6napig pecsételő vérzésem volt. Most A 17.szemnél járok. És most vettem észre hogy megint pecsételős. A párommal a 7.napon már nem védekeztünk, mert azt mondták, hogy már az első szemtől kezdve véd. Lehet köze ennek? Vagy mi lehet a probléma? Előre is köszönöm , 21/L

2015. jún. 8. 23:18
 1/2 anonim ***** válasza:
Azért mert már idősödtél és másként reagál a szervezeted,de ez még normális,nem kell aggódni,újra hozzá kell szoknod.
2015. jún. 9. 01:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Köszönöm a választ:)
2015. jún. 9. 07:21

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!