Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » A Lindynette fogamzásgátlót...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A Lindynette fogamzásgátlót hogyan kell szedni?

Figyelt kérdés
Sziasztok. Most álltam át a Lindynette fogamzásgátlóra, azonban a tájékoztatóban nem találtam a szedésének a menetéről semmit. Az előző gyógyszeremen meghatározott (vízszintes sorok voltak) sorrendben kellett szedni őket,mert azt orvos azt mondta, hogy más és más az erősségük. A Lindynette esetében viszont ilyet nem olvastam. Pénteken kell elkezdenem szedni az új levelet, szóval akkor rögtön indulhatok a bal felső sarokból, vagy esetleg egy másik péntekkel kezdjek? Nem tudom mennyire sikerült érthetően leírnom. :D
2015. máj. 12. 14:57
 1/3 anonim ***** válasza:
a legtöbb gyógyszert úgy kell szedni, hogy a menstruáció első napján beveszed az elsőt, és utána minden nap. ha minden szemnek ugyanolyan a hormontartalma, igazából mindegy, mikor melyiket szeded be, csak könnyebb, ha napok szerint sorban haladsz (ez esetben szintén mindegy, melyik péntekivel kezdesz)
2015. máj. 12. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Igen, azt tudom, hogy a menstruáció első napján kell elkezdeni szedni. Mivel itt nem ír sorrendet, ezért gondolom akkor ugyanolyan a hormontartalma minden szemnek. Köszi a választ :)
2015. máj. 12. 15:20
 3/3 anonim válasza:
Én is ezt a gyógyszert használom. A menstruáció legelső napján kell elkezdeni a levelet, és ennél a gyógyszernél tényleg mindegyik tablettában azonos mennyiségű hormon van, tehát ilyen szempontból mindegy hogy melyiket veszed be, de nyilván könnyebb követni ha kiválasztasz egy pénteket a tabletta hátoldalán lévő háromból, azzal kezdesz és onnan haladsz tovább minden nap. Remélem segített! :)
2015. máj. 12. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!