Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Baj van? Bovebben lent

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Baj van? Bovebben lent

Figyelt kérdés
Par napja egyutt voltam a parommal, es most eloszor volt hogy bennem ment el. Mirabella fogamzasgatlot szedek 1.5 honapja. Azert felek, mert pont a "termekeny napjaimon" voltam, de a tabit termeszetesen eloirasnak megfeleloen szedem. Ma viszont surubb folyasra keltem es a jobb mellem is faj, de amiatt is fajhat hogy elfekudtem, neha megtortent. Mennyire aggodjak? Tudom, hogy nincs sok esely, de az a pici se lenne tul jo, igy 19 evesen.
2015. jún. 2. 18:15
 1/7 anonim ***** válasza:
Egy újabb észlény...
2015. jún. 2. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Egy ujabb elettelen paraszt...
2015. jún. 2. 18:26
 3/7 anonim ***** válasza:
Fogamzásgátló mellett nincs olyan, hogy termékeny napok...
2015. jún. 2. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Koszonom, errol viszont nem tudtam. Koszonom :)
2015. jún. 2. 18:54
 5/7 anonim ***** válasza:
Kell bojler eladó? illesztékeknél nem ereszt
2015. jún. 2. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

A fogamzásgátló meggátolja a petesejtek kilökődését és a megtermékenyített petesejt beágyazódását. Tehát ha rendesen szeded, nem lesz érvényes a normál biológiai ciklusod, nem lesznek termékeny napjaid, mivel nincs peteérésed sem.


[link]

2015. jún. 2. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

Mennyibe faj az a bojler? Megvennem.

Kedves utolso, nagyon koszonom :)

2015. jún. 3. 00:00

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!