Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Terhessegtol lehet? Bovebben...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Terhessegtol lehet? Bovebben lent.

Figyelt kérdés
szoval kb. 9-10 napja szeretkeztunk a baratnommel (a ciklusanak a 21. napjan) es gumival VEDEKEZTUNK! a menstruaciojanak tegnap kellett megjonnie es meg is jott csak kevesebb es hol ver, hol pedig ilyen sotetbarnas valadek jon es van hogy egyszerre a ketto! a gumikba engedtem vizet az aktusok utan es egyik se eresztett, tehat nem voltak lyukasok (durex). megis nagyon felunk! mitol lehet ez? ertelmes valaszokat legyszives!

2014. ápr. 6. 17:07
 1/3 anonim ***** válasza:

"a menstruacioja[...] meg is jott"


:)


Nem tudom milyen idősek vagytok, de leírom a lényeget a menstruációról:

- A ciklusa alatt a barátnőd szervezete termel egy jó adag tapadós dzsuvát amibe aztán még hajszálerek is "beletolódnak" hogy úgy fogalmazzak (mert így jobban átjön).

- Ha még a petevezetékben elkapják a spermáid a barátnőd által termelt petét, akkor jobb esetben képes lesz megtapadni ezen az említett dzsuván, bele is túrja magát és egy kis idő alatt létrehoz egy kapcsolatot maga és a barátnőd közt az emlegetett hajszálereken keresztül.

- Ha nem történik megtermékenyítés, akkor ez a dzsuva feloldódik kisebb, nagyobb darabokra az erekkel együtt. Az erekből egy darabig szivárog a vér és közben kimossa magával a dzsuvát is.

- Nem vagyok nőgyógyász, de felteszem, hogy a "barna váladék" az az említett dzsuva lesz (ami ez esetben valami behatásra -pl alacsonyabb hormonkoncentráció- nem oldódott fel annyira), vagy esetleg alvadtabb vér.


Summázva: Ha a barátnőd menstruál, akkor az annyit jelent, hogy kifolyt belőle az a felület, amiben a gyereketek meg tudott volna kapaszkodni.

2014. ápr. 6. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Lemaradt, hogy az emlegetett dzsuva a méhfalán keletkezik.
2014. ápr. 6. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Koszonom, irtam uzenetet:)
2014. ápr. 6. 18:05

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!