Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Megvaltozhat az esetleges...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Megvaltozhat az esetleges terhessegtol?

Figyelt kérdés
Ma mire hazaertem a sulibol olyan szinten sok folyasom volt h a bugyibol is kifolyt. Semmi rendellenes csak sok.
2013. márc. 19. 11:18
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:

Van bármi okod feltételezni, hogy terhes vagy?

Mikor kellene megjönni a menstruációdnak?

2013. márc. 19. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
Igen van okom feltetelezni hogy terhes vagyok. A menzeszemnek 2het mulva kell megjonnie kb.
2013. márc. 19. 11:30
 3/11 anonim ***** válasza:

Ha két hét múlva kell megjönnie, akkor bármilyen tünet korai még. Azon egyszerű oknál fogva, hogy kb. most lehet a peteérésed (a mensitől visszaszámolva két héttel a legesélyesebb), tehát még nemhogy terhességről, de megtermékenyülésről sem nagyon beszélhetünk.

A terhességi tünetek általában az elmaradó mensi környékén jelentkeznek. Ha most kéne megjönni, akkor mondanám, hogy lehet terhességi tünet (nekem mindhárom terhességemkor nagyon erős folyásom volt), de jelenleg még nincs, nem lehet beágyazódott petesejt, ami tüneteket produkálhatna!

2013. márc. 19. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
Ez szomoru.
2013. márc. 19. 12:21
 5/11 anonim ***** válasza:
Mi szomorú?
2013. márc. 19. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Ha szomorú, akkor rakasd át a kérdésed a 'Gyerekvállalás, nevelés/Teherbeesés' topikba, mert ITT a FOGAMZÁSGÁTLÁS részlegnél az ember feltételezi, hogy NEM vágysz gyerekre, s azért kérdezed, amit kérdezel!
2013. márc. 19. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
Ez szomoru.
2013. márc. 19. 12:52
 8/11 A kérdező kommentje:
Koszonom a tippet de nem talalok olyan opciot soha...
2013. márc. 19. 12:54
 9/11 anonim ***** válasza:

Te figyelj, akkor most szeretnél gyereket? Akkor megfelelő időben (ciklus közepén) kellene szexelni, de ha "suliból értél haza", akkor nem biztos, hogy kellene...

Nem igazán értem a szituációt, de a lényeg, hogy nem valószínű, hogy terhes lennél, és nem ártana védekezni...

2013. márc. 19. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
A sok folyás a peteérés tünete. Pont középidőben vagy.
2013. márc. 19. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!