Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » A terhessegi teszteken az...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A terhessegi teszteken az eredmeny megvaltozhat magatol 2 vagy tobb nap utan?

Figyelt kérdés

Utoljara jan 10 en volt menstruaciom.....kijottem angliaba jan 25en dolgozni es varom a mesntruaciom de semmi...parommal mindig megszakitassal vedekztunk es soha nem elvezett belem,hisz meg nem szeretnenk babat.Csinaltam 2 hete ket tesztet negativ lett mindketto. Aztan tegnap megint csinaltam egyet es negativ lett az is.Az van rairva hogy 3 perc utan kimutatja, es hogy 10 perc utan nem ervenyes.....ma veletlenul raneztem a fiokba mert elfeljtettem kidobni es moist meg rajta volt halvanyan egy masik csik is....szoval most ez mar nem ervenyes?ne vegyem figyelembe?vagy elneztem volna.....de nemhiszem hisz az elotte levo ketto is negativ lett.Nagyon megijedtem....itt hirtelen orvoshoz sem tudok menni, az otthoniakra se akarok railyeszteni.Egyebkent nagyon stresszes vagyok, es allando sulyproblemaim vannak, falas, aztan koplalas vilag eletemben problemaim voltak a menstruacioval es hol gyogyszert hol inekciou kaptam ha nem jott meg.Meg mindig kesik es most nem ertem ezt a tesztet...megijedtem...vagy lehet nem ekellene ezzel foglalkoznomhisz ra volt irva hogy 10 perc utan ne nezzem???en meg 2 nap utan is nezegem???!!!!ti tapasztaltatok mar ezt hogy negativ 3 perc utan megnyugszotok aztan masnap meg megis van ott valami??

Holnap veszek megint egyet....es nagyon figyelmes leszek...ti mit gondoltok?amugy a terhessegnek semmi jelet enm tapasztaltam....eloszor vagyok kulfoldon, sok idegesseg mert gyerekekre vigyazom...lehet ez ez oka es megint csak kesik?Adjatok tanacsot!


2009. márc. 1. 18:51
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Ha a párizsit kint hagyod, hiába jó amikor megveszed, 3 napig ott van az asztalon, bizony nem olyan, mint amilyennek kellene lennie.
2009. márc. 1. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%

Ne parázz, nincs gond!

Én egy tesztből tudtam meg, hogy babám lesz --- tervezett volt. Eltettem emlékbe, és igen, megváltozott a "mutató".

2009. márc. 1. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
100%
Szia! Nyugodj meg, szerintem nem vagy terhes. Gondolj csak bele..rá van írva hogy 10perc után nem érvényes. Én is csináltam már tesztet és pár napig megtartottam, változik e. És halvány csík nekem is volt. De az azért volt mert alapból van benne két csík. Azt a csíkot látod amit azért raktak bele hogyha terhes vagy látszódjon.Egyszerűen így van összerakva a terhességi teszt.Én sem voltam terhes. Ha teheted hívd fel esetleg az orvosodat és kérd ki a véleményét.Mond el hogy a terhességnek semmi jele nincs. A menstruációd korábban se volt pontos. Emiatt ne félj. De ha a barátoddal még valóban nem szeretnétek babát, akkor védekezzetek,mert ebben a fajta "védekezésben" nem lehet bízni.Ha nem is fogamzásgátlóval akkor óvszerrel. Nyugodj meg szerintem kizárt, hogy terhes lennél.
2009. márc. 1. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!