Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Szeretném lecserélni a fogamzá...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szeretném lecserélni a fogamzásgátlómat. Bovebben lent!?

Figyelt kérdés
Már másfél éve szedem, de úgy érzem miatta rosszabb a szexuális életem. Nem kívánom a szexet és ez nem pár napos vagy hetes dolog. Megoldodik a problémám ha másik gyógyszerre váltok? Mit mondjak az orvosnak?
2012. okt. 9. 12:07
 1/6 anonim ***** válasza:
Szerintem a libidó csökkenés minden fogamzásgátló tabletta általános mellékhatása, így ha véget akarsz vetni ennek az állapotnak, akkor a hormonális fogamzásgátlóról térj át valami másra, és visszatér a vágy is. Sajnos én is tapasztalom, és bizony amikor a babavárás előtt és alatt nem szedtem a gyógyszert, akkor sokkal jobban kívántam a szexet, mint a gyógyszerszedés idején.
2012. okt. 9. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Nem szeretném abbahagyni, mert így legalább majdnem 100% hogy nem esek teherbe. Nem szeretnék gumival védezkni, de azt szeretném hogy olyan legyen minden, mint kb fél éve amikor minden rendbe volt. Biztos nem segít az ha gyógyszert váltok?
2012. okt. 9. 12:33
 3/6 anonim ***** válasza:
Hát mondd el az orvosnak a problémád, hátha ő tud tanácsot adni. Én pont most kezdek újfajta gyógyszert szedni sok év után, na, én majd tudok neked mesélni a hatásáról. De biztosan ehhez is idő kell majd.
2012. okt. 9. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Gyógyszerről az orvossal beszélj:)
2012. okt. 9. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Nekem a gyógyszerváltás sem segített, ezért a gyerekek születése után már eszembe sem jutott, hogy újra azt kezdjem szedni. Most spirálom van, ezzel semmi gond, minden olyan, mint régen. De ezt meg nem ajánlják még nem szült nőknek.
2012. okt. 9. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Próbálkozhatsz mással, beszéld meg a dokiddal.

Én Nuvaringezek és a libidóm az egekben (volt egy pár hetes libidócsökkenés, de valószínűleg mástól, "lelki" problémák miatt lehetett, mert utána azonnal visszatért, sőt, még nőtt is a libidóm! :) ).

2012. okt. 10. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!