Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Hogy a biztonsagosabb a szex?...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy a biztonsagosabb a szex? Bovebben lent. L

Figyelt kérdés

Ovszer, fogamzasgatlo? Vagy ha a pasi 2 ovszert huz fel? Vagy fogamzasgatlo + ovszer? (nem baj ha draga, ez esetben nem erdekel ar..) esemeny utani kevesbe biztonsagos? Szex elott mennyi idovel kell bevenni a tabit, es hany darabot?

A valaszokat elore koszonom:)



2013. márc. 25. 20:31
 1/6 anonim ***** válasza:
gumi de nem kell 2db ha előírás szerint rakjátok fel és használjátok
2013. márc. 25. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim válasza:

a fogamzásgátló biztonságosabb

2 óvszert soha ne húzzatok fel egyszerre, mert az rosszabb mint ha csak 1 lenne

a fog. gátló+óvszer a legbiztonságosabb, de az meg túl sok, nem kell...

esemény utánit meg csak fél évente asszem 1x lehet... ezt nem tudom, nekem még nem kellett szerencsére :)

2013. márc. 25. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Te jó ég.... te még ne szexelj!

Az esemény utáni tabletta nem használatos fogamzásgátló eszközként, csak ha baleset történik akkor alkalmazandó!

A fogamzásgátló tablettát pedig rendszeresen kell szedni.


[link]

2013. márc. 25. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Az esemény utánit nem javaslom, mivel az tulajdonképpen vetélést okoz és hónapokra felboríthatja a ciklusodat. Kizárólag végszükség eseté n(kiszakadt óvszer).

A legbiztonságosabb a fogamzásgátló tabletta + óvszer, de azért szerintem az már túlzás.

Jó az óvszer, ha időben fel van húzva (tehát az aktus elején), és nem szakad el, és el bírjátok viselni. Szerintem ha nem tudtok rendszeres nemi életet élni, még mindig ez a legjobb, havi 1-2 alkalomért nem mérgezném magam tablettával, és így még olcsóbb is. Ráadásul csak ez véd a nemi betegségek ellen.

A tabletta viszont kényelmesebb, de én nem szedtem csak ha már élettársi kapcsolatban voltunk, előtte minek. Napi 1 szemet kell bevenni belőle, ált. egy hónap mire hat. De ha ilyen tájékozatlan vagy, akkor neked még nem való a szex.

2013. márc. 25. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Koszonom a valaszokat:)))
2013. márc. 25. 20:36
 6/6 anonim ***** válasza:
Olvass, ne szexelj.
2013. márc. 25. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!