Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Aki terhes az többet jár...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Aki terhes az többet jár pisilni. De többet is pisil, vagy csak sokszor keveset?

Figyelt kérdés
mert vagy 1 hete többször érzem h nagyon kell pisilnem, mondjuk több vizet is iszom, és ilyenkor 1 percig pisilek:) aki terhes az úgy érzi h pisilnie kell és ilyenkor csak egy kevés jön vagy nekik is sok?:D bocsi a hülye kérdésért. mondjuk gyógyszert szedek de azért parás vagyok. köszi a válaszokat!
2010. febr. 26. 20:16
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
27%
Terhes vagy!
2010. febr. 26. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
ha szedsz gyógyszert, akkor nem szerintem.
2010. febr. 26. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
megint köszi az értelmes hozzászólást:)
2010. febr. 26. 20:20
 4/11 A kérdező kommentje:
jó, az h többször kell pisilnem az kb naponta 3szor érzem:)
2010. febr. 26. 20:21
 5/11 A kérdező kommentje:
ja és ha terhes lennék 2 hetes lennék:)
2010. febr. 26. 20:26
 6/11 anonim ***** válasza:

Terhesség gyanúja esetén nem találgatunk, hanem tesztelünk. Egyszerű, mint a pofon.


Aki terhes, az azért jár gyakrabban pisilni, mert a méhe megnőtt, és ráhajlik a húgyhólyagra, nyomja a hólyagot. De ez se törvényszerű. Én pl ugyanolyan gyakran jártam pisilni, mint a terhességem előtt. Csak most, az utolsó két-három hónapban kell felkelnem éjjel kétszer is, hogy kimenjek.


Szóval a gyakori pisilési inger nem jelent automatikusan terhességet. ha félsz, akkor tesztelj. Ennyi.

2010. febr. 26. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Még valami: 2 hetes terhesség nem létezik. A terhességet az utolsó menszesz első napjától számítjuk. Amikor kimarad a vérzésed, akkor már 4 hetes vagy. Innen indulunk. Ennél fiatalabb terhesség NINCS.
2010. febr. 26. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
Akkor úgy mondom h 2 hete történt a dolog, amire gyanakszom. De mindig bemagyaráztam magamnak a dolgokat, naponta 1 liter vizet és fél liter teát megiszok amióta melózok. Szóval szerintem attól:) de köszi a válaszokat.
2010. febr. 26. 20:30
 9/11 anonim ***** válasza:
Ne igyál 7 napig,akkor látod az elméleted helyességét-helytelenségét!De akkor már három hetes is lehetsz ám!
2010. febr. 26. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Vagy csak szimplán fel vagy fázva....?
2010. febr. 27. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!