Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Ennyi késés mennyire számít...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ennyi késés mennyire számít soknak?

Figyelt kérdés

8 hónapja szedek fogamzásgátlót, most először történt meg, hogy a 7 napos szünet utáni első napon elfelejtettem bevenni. (hétfő délután kellett volna elkezdeni, azaz tegnap.) Délután 3 órakor szoktam általában, de éjfélkor jutott eszembe helyette. Olvastam a tájékoztatót, hogy ilyenkor szükséges kiegészítő védekezés, és ez a legrosszabb, amikor az első heti első tabletta késik/marad ki. A 7 nap szünet alatt is éltem szexuális életet. A kérdésem, hogy ilyenkor számíthatok-e terhességre, és ha 24 óra alatt 2 tablettát veszek be, nem lesz-e semmi bajom? Hallottam olyat, aki ilyenkor kihányta.


Köszönöm a válaszokat.



2015. máj. 26. 15:38
 1/2 anonim ***** válasza:
Ez nem olyan sok késés, nem leszel terhes. Semmi bajod nem lesz ha 24 óra alatt kettőt veszel be, ezt írja a tájékoztató is. A 7 nap szünet alatt hogy éltél szexuális életet amikor megvolt a vérzésed? Vérfürdő? :)
2015. máj. 26. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Köszönöm :) Nem, három nap alatt letudom a menstruációmat mióta tablettát szedek.
2015. máj. 26. 18:11

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!