Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Nagy csúszásnak számít?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nagy csúszásnak számít?

Figyelt kérdés
Ebben a hónapban kezdtem el fogamzásgátlót szedni. Általában este 6 és 7 között veszem be (leginkább fél7kor) de tegnap csak 21:30 körül tudtam :S Nagy baj ez?

2013. jan. 13. 09:31
 1/5 anonim ***** válasza:
A betegtájékoztatóban gyönyörűen le van írva a 12 óra, csak el kellene olvasni!
2013. jan. 13. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

igen, tudom hogy 12 óra... :) de nyilván nem azt jelenti hogy akár hetente lehet 12 órákat késni vele.

mindegy, megszokhattam volna hogy ide csak parasztok írnak

2013. jan. 13. 12:14
 3/5 anonim ***** válasza:

82%-os jó válasz aránnyal nem tartanám magam parasztnak.

Egyszerűen nem értem, hogy mi a kérdés lényege gondolom nem fogsz mindig órákat csúszni. Felnőtt nő vagy, be tudod venni időben és ha néha nem, akkor csúszol néhány órát és kész. Ha meg mindig csúszol akkor inkább ne is szedd.

2013. jan. 13. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Nem számít csúszásnak, nagy gondot nem fog okozni. Akkor lenne baj, ha 12 óra telne el illetve több. Akkor már lehet gond. Vérzéskimaradás, vagy éppen előbb jelentkezik a megvonásos vérzés, ilyesmi. És persze a legfontosabb, hogy akkor védekezned is kellene a gyógyszer mellett egy ideig. Így viszont semmi ilyesmi..
2013. jan. 14. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
köszi :)
2013. jan. 14. 14:53

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!