Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Ha nem a menstruáció első...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha nem a menstruáció első napján vettem be az első szemet, hanem az első naptól számított 5. -en, attól még véd-e? Vagy csak következő hónaptól?

Figyelt kérdés
A legelső hónapban vagyok, hogy elkezdtem szedni a tablettát. Alapvetően a bőröm miatt kezdtem el szedni, de már a védekezés miatt is jó lenne.

2015. máj. 24. 13:12
 1/4 anonim ***** válasza:

tájékoztatón szerepel és nem lehet tudni,mert attól függ milyen típusút szedsz.


szóval tájékoztatót olvasd el

2015. máj. 24. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Mivel valószínűleg hormon alapú készítményról van szó, valószínűleg véd már az elején is, de szerintem biztos csak akkor lehetsz benne, ha hagysz neki időt, pláne, ha egyébként nem is azért kérted vagy kaptad a tablettát, hogy a teherbeesésed megakadályozd. Amugy elvileg az ilyesminek a dobozában a tájlékoztatóban benne kellene lenni, hogy mikor, hogyan, mire és mit csinál.
2015. máj. 24. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
rendben, köszönöm!
2015. máj. 24. 14:00
 4/4 anonim ***** válasza:

Ha az 5. nap kezdted el szedni, akkor száz százalék, hogy nem hat egyből.

És ez gyógyszertípustól is függ. Szóval betegtájékoztató! Gyönyörűen le van benne írva, hogy mikortól fejti ki a hatását.

2015. máj. 24. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!