Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » A első levél tabimnál a 18....

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A első levél tabimnál a 18. napon erős vérzés/menstruáció. Folytassam mintha mi sem történt volna?

Figyelt kérdés
Rezia tabletta. Most kezdtem, 18. nap előtt vérezgettem kicsit már, azt olvastam, hogy normális (tájékoztatót többszörösen elolvastam). Most viszont 2 napja nagyon erős. Már csak 5 fehér van a 4 "szünet" tabiig amikor meg kéne jönnie. Ugyanúgy vegyem be azokat is (mert neten azt olvastam hogy ilyenkor hagyjuk ki és rögtön kezdjünk új levelet), és csináljak úgy mintha mi sem történt volna? Első levélnél normális, szokja a szervezetem még?
2015. ápr. 5. 15:40
 1/1 anonim ***** válasza:
Első levélnél tökmindegy milyen márkájú fogamzásgátlót szedsz teljesen normális a pecsételő vérzés. Illetve sok esetben az orvos azt mondja az első 3 hónapban is normális, de ezt orvosa válogatja. Első levélnél viszont biztos normális. Szedd tovább ahogy kell, ha a második levélnél is jelentkezik a vérzés a fehér tabletták alatt, akkor esetleg keresd fel az orvosod és kérdezd meg ez mennyire okés. Egyébként tarts "szünetet", tehát szedd a placebokat is be, mert ha vérezgetsz az csak pecsételő nem pedig rendes megvonásos vérzés, ami a 4 napos alatt jelentkezik. És ne ijedj meg ha nem a 4 nap alatt hanem a következő levél elején érkezik csak a vérzés. Én is Reziát szedek, nekem mindig a következő levél első vagy második szeménél jön meg. (idegesség függő, hogy melyik nap)
2015. ápr. 5. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!