Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Barátnőm abbahagyta a tabit...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Barátnőm abbahagyta a tabit és nem jött meg neki. Szerintetek?

Figyelt kérdés

Már másfél éve szedte. Úgy döntöttünk hogy abbahagyja.

Végigszedte a levelet. Elvileg rá 4-5 napra szokott megjönni neki. Nem jött meg neki és már eltelt vagy 17 nap.

Szex nem volt. Annyi volt a levél vége után 2 nappal hogy betettem neki kb 1 cm-re de rögtön ki is húztam. Elkapott minket a hév. Szerintem ettől elég valószínűtlen hogy teherbe esett. De akkor miért nem jön meg neki?

26F


2015. máj. 23. 13:10
 1/9 A kérdező kommentje:
Ja és fájt a dereka meg minden ahogy szokott de nem jött meg neki.
2015. máj. 23. 13:11
 2/9 RRR ***** válasza:

nem esett

konzultáljon a dokijával

amúgy a szervezete próbálja megemészteni az új szitut

de ezer más ok miatt se jöhet meg

2015. máj. 23. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Magyarázatot nem tudok, de érdekes, hogy én is nemrég hagytam abba, és utána nem jött meg. De egy hónappal később igen. Furcsa egybeesés :)
2015. máj. 23. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Orvos.
2015. máj. 23. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Akkor szerintetek sem valószínű hogy terhes?
2015. máj. 23. 13:22
 6/9 anonim ***** válasza:

Majd megjön neki,csak abbahagyás után felborul a rendszer.


Ha negatívat tesztel a legutolsó aktus utáni 21.napon,akkor nem terhes.

2015. máj. 23. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Látom, szövegértelmezési problémák vannak a válaszolóknál. Menjen el orvoshoz, mert ha jól értelmezem a tabletta mentes 7 napos időszakban sem jött meg neki? Akkor még nincs mit szoknia a szervezetének, mert akkor még a gyógyszer szedése miatt meg kellett volna jönnie. Én is most hagytam abba az utolsó levéllel, és nekem rendesen meg is jött, csak nem szedtem tovább..Elvileg nem terhes, mert akkor is véd, de mindenképp menjen el orvoshoz.
2015. máj. 24. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:

Jaja. Utolsó jól érti. Köszi.

Nem akar egyelőre orvoshoz menni de majd rábeszélem valahogy.


Ahogy most nézegettem a naptárat, elvileg május 1 volt az utolsó szem tabi és május 5-én dugtam be neki 1 centire.


Jó hogy említetted ezt a 7 napos szünet dolgot. Így akkor 99,99% hogy nem terhes. Ennyitől még valszeg gyógyszer nélkül sem esett volna teherbe, nem hogy gyógyszerrel, mert nem élveztem el.

2015. máj. 24. 18:11
 9/9 anonim ***** válasza:
De lehet hogy amikor még szedte a gyógyszert, nem vette be véletlenül, esetleg többször, vagy hasmenése volt, vagy hányt, vagy antibiotikumot szedett, ez mind gyengíthette a fogamzásgátló hatását. Szóval teljesen nem zárnám ki a terhességet, de attól hogy bedugtad neki egy kicsit, attól tuti nem lett terhes. Miért nem csinál terhességi tesztet? Az már kimutatná.
2015. máj. 24. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!