Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Kihánytam egy szem tabit,...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kihánytam egy szem tabit, pótlásként bevettem egy másikat pár órával rá, így viszont 1 szemmel kevesebb van a levélben. Ilyenkor hogyan tovább?

Figyelt kérdés
Akárhogy is számolom, most olyan mintha csak 20 szem lett volna a levélben, így ha 1 nappal korábban (esetemben vasárnap kezdem a szünetet nem hétfőn) akkor tolódik az eddigi rendszerem. Vagy tartsak 8 napos szünetet? Mi a teendő ilyenkor? Betegtájékoztatóban erről nem írnak semmit.. :/

2015. ápr. 27. 08:45
 1/5 anonim ***** válasza:
szal egy nap kihagytál egy tabit és másnap vetted be? akkor nem kéne hogy hiányozzon....
2015. ápr. 27. 08:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Pótlásként bevettem 12 órán belül egy másik szemet, majd este a szokásos aznapit is.
2015. ápr. 27. 08:52
 3/5 anonim ***** válasza:
akkor nem kéne hiányozzon ha mondjuk 23 napig kell szedni és a 12napit nem veszed be csak a 13napon és az az napit is beveszed akkor ugyan annyinak kell legyen....
2015. ápr. 27. 08:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
1 tablettát lehúztam a wc-n, ergo aznapra "2 tablettát" használtam el. Szombaton kihánytam a szombatit majd bevettem pótlásként a vasárnapi, vasárnap pedig már a hétfőit kellett bevennem.
2015. ápr. 27. 09:05
 5/5 anonim ***** válasza:

ilyenkor mindig a következő levélben 1szemmel kevesebb lesz,szóval jó,ha mindig van plusz leveled!


ha nem tudsz szerezni plusz levelet, akkor csinálhatod azt, hogy a következő levélnél csak ugye 20 szemet tudsz bevenni,7nap szünet és utána már rendesen 21 et szedsz.

2015. ápr. 27. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!