Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Lyndinette szedésétől fogyott...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lyndinette szedésétől fogyott már valaki? (többi lent)

Figyelt kérdés

Sziasztok! 2 hét múlva fogom elkezdeni szedni a Lyndinette-t, ez lesz életem első fogamzásgátló tablettája. Hajlamos vagyok a hizásra, sajnos, és rettegek, hogy ettől még többet felszedek magamra.:(

Kérem, hogy csak az irjon, akinek volt már ezzel tapasztalata, illetve (ezzel nem akarok senkit megsérteni, de...) nem alapból 40 kg, hanem tényleg hajlamos a hizásra.

Köszi! :)



2015. máj. 22. 21:01
 1/6 anonim ***** válasza:
37%

ezek nem hormonszabályzó tabletták, olyan hülyeséget írtok. ezekben hormonok vannak kisebb-nagyobb dózisban.


ha sok a hormon, pont hogy hízni fogsz. attól hogy hormont szedsz, attól nehezen fogsz fogyni.

2015. máj. 22. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

Értem én, de mindig vannak kivételek (és ohh, oly nagyon szeretnék én is az lenni :) ), nőgyógyászom is felhozta 1-2 páciensét példának és olvasgatás közben is találtam ilyen eseteket.

BTW, köszi a hozzászólást, megy a zöld, de tényleg inkább tapasztalatokat szeretnék hallani.

2015. máj. 22. 21:32
 3/6 anonim ***** válasza:
én több,mint 10 éve szedtem,nem volt vele problémám,pedig én is hízékony voltam!
2015. máj. 23. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim válasza:
Én nem hogy híztam tőle, de szerintem picit csökkent az étvágyat is. Szóval valamit fogytam, éd szeretek is enni, de mióta szedem azóta nem hízok. Lehet más az oka, én is most kezdtem, 2 van még az első levélből, de nekem egyenlőre ez a tapasztalat.
2015. máj. 25. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Én híztam tőle, olyan puffadt volt a fejem,hasam. Emiatt hagytam abba. azóta inkább semmit nem szedek.
2015. máj. 26. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
én is ezt szedem!Nem híztam,viszont ahogy előttem is írták,inkább étvágytalan vagyok,de fogytam.Én a harmadik levélnél tartok,annyi,hogy amikor megjön,az első két napban görcsölök.:)
2015. jún. 28. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!