Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Lyndinette növeli az étvágyat?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lyndinette növeli az étvágyat?

Figyelt kérdés
van valami a bogyóban ami miatt megnőhet az étvágyunk? mert mióta szedem úgy tűnik hogy többet eszem..
2014. ápr. 13. 21:48
 1/7 anonim ***** válasza:
Én is azt szedem, de rám nem volt ilyen hatással. A sárga dobozos verziótól viszont havonta kétszer jött meg, így áttértem a fehér dobozosra
2014. ápr. 14. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim válasza:
Én Lyndinette 20-at szedek,de nem nőtt az étvágyam tőle
2014. ápr. 14. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
és valami hízlaló hatása?:) vagy valakinek valami hatása/mellékhatása?
2014. ápr. 14. 21:54
 4/7 anonim ***** válasza:
Én a Lindynette20at szedtm először, híztam 6 kilót, de az étvágyam nem nőtt, pár évvel később a Lindynettet szedtem ,nem híztam de az étvágyam sem nőtt!
2014. ápr. 15. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

én másik fajta gyógyszert szedtem, de attól nekem nőtt az átvágyam, úgy h 0-24-ben éhes voltam.. szóval lehet attól.

a tájékoztatóban benne van

2014. ápr. 16. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
értem, rendben köszönöm:)
2014. ápr. 16. 22:17
 7/7 anonim válasza:
6hónapja szedem a lyndinette 75öt és brutál, hogy mennyit híztam. hozzá teszem, hogy könnyen hízom és könnyen is potyognak le rólam a kilók, edzem is, futás úszás és kardió és kevesebb kaja. a kilók nem úgy potyognak már mint rég..
2014. júl. 28. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!