Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Lyndinette 20 első szedésekor...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lyndinette 20 első szedésekor a jobb alsó sarokban lévő hétfő a kiindulópont? Onnan kezdjem?

Figyelt kérdés
A 2 nyíl utáni hétfő?

2014. máj. 6. 21:29
 1/7 anonim ***** válasza:

Tudtommal ma nem hétfő van....


Olvasd már el azt a nyavalyás tájékoztatót!

2014. máj. 6. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Ma kedd van. Keddtől fogom bevenni, de azt a keddet vegyem be, ami a jobb alsó sarokban lévő hétfő mellett van? Így értettem, hogy kiindulópont.
2014. máj. 6. 21:58
 3/7 anonim ***** válasza:
Egyfázisú tabletta, így tökmindegy, hogy melyik keddet veszed be.
2014. máj. 6. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Köszi
2014. máj. 6. 22:31
 5/7 A kérdező kommentje:
Ne haragudj első de ezért tart itt ez az oldal ahol, az ilyenek miatt, mint te. Látom direkt kitértél a válasz elől, ellenben bűntudatot ébresztettél bennem olyan miatt amiről nem tehetek. Elolvastam azt a nyavalyás tájékoztatót és tényleg nincs benne hogy mindegy melyiket veszem be csak az adott nap a lényeg. Rajtam kívül ezren megkérdeznek ugyanolyan dolgokat a lyndinette-ről, én pedig olyat kérdeztem ami nincs benne a tájékoztatóban, tehát jogos a kérdés. Más kérdéseihez írjál lekezelő válaszokat légyszíves. Már alig merek valamit is megkérdezni itt komolyan mondom mert tudom, hogy csak a lebaszást kapom.
2014. máj. 7. 23:03
 6/7 anonim ***** válasza:
Csak, hogy tudd: azt b. sztad le, akinek meg is köszönted! ;)
2014. máj. 8. 00:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

az valahol benne van a tájékoztatóban, hogy minden tabiban ugyanaz van. és tényleg hülyén tetted fel a kérsést. ha nem hétfőnél akarod kezdeni, akkor miért beszélsz hétfőről? bizonyos felfogás szerint vasárnap az 1. napja a hétnek, de ez is tökmindegy. a hétközepi szerdától ha egyet mentél visszafele, akkor épp jó helyen vagy.

VAGY

ha bevetted akármelyiket, akkor is ugyanolyan jó vagy, csak esetleg nehezebben tartod számon, ha kihagyás vagy kihányás van, hogy hogy állsz a maradékkal.

2014. máj. 8. 00:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!