Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Nem nagyon bírom az óvszert,...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nem nagyon bírom az óvszert, és bár nem mondja tudom hogy a barátom sem annyira. A tablettától kicsit óckodunk. Hogyan védekezzünk?

Figyelt kérdés

A párommal másfél éve vagyunk együtt,néhány hónapja feküdtünk le.Nagy a szerelem,mindent megbeszélünk, de a fogamzásgátlás terén vannak ellentétek.Egyszerűen kiráz a hideg a gumitól,és őt is,bár ezt nem hangoztatja!..és ugyan szinte csak néhány másodperc erejéig,te tapasztaltam milyen az, ha anélkül van bennem.Nem tetszenek a tabik,mert akárki akármit mond,nekem olya hihetetlen hogy ez a későbbiekben nem kavar be a gyermekvállalásba,főleg rendszeres szedés mellett...csökkentett hormontartalom.. hát nem tudom.A párom kijelentette h nem szedhetek fogamzásgátlót.. de a szex ugye arról szól,hogy élvezzük egymás szerelmét,testét.. nem rossz a sex,egy szavam sincs, de ennek így mi értelme,ha egy mindkét fél számára kellemetlen dolgot kell elviselnünk. Talán az megoldás,ha ideiglenesen szedem?? mondjuk egy évig.. aztán kb félév szünet.. hu ez de hülyén hangzik.. de tényleg nemtudom mit kéne tegyek.17 éves vagyok,és ezek a pharmatex és társai kenőcsök ugyan lehet jók,de ha vmit elrontok... egy baba nagyon durva hiba lenne,és 100%ban elakarom kerülni h így járjak,mert abortuszellenes vagyok.Arról nem is beszélve h agyonütnének itthon...

Valaki nyugtasson meg a tabival kapcs,vagy éppen beszéljen le róla..de mindenképp várok kifejtős válaszokat!nagyon sokat segítene.köszönöm!


2008. aug. 30. 00:01
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:

Szia!


Én sem bírom a gumit, mert viszketek tőle, a párommal a fog. gátló szedése mellett döntöttünk, ugyanis egyszer kilyukadt és futhattam 72 órásért:( Én sem szívesen szedtem gyógyszert, mert nem akartam károsítani magam. Ez 5 évig tartott, ma pedig már 21 hetes kismama vagyok. Szóval nekem attól összejött a baba, igaz a baba előtt egy évvel már abbahagytam a gyógyszert, és mikor próbálkoztunk 2 hónapjára összejött. Igazából szülés után én sem tudom, hogy védekezzünk:( ( Abban a gyógyszermentes egy évben kiszállásos módszerrel védekeztünk, nekünk sikerült, de szerintem rizikós.)


Kívánom, hogy dönts a lehető legjobban!

2008. aug. 31. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
54%
Nekem a tablettától petefészek cisztám lett, pedig vérkép és vizeletvizsgálati eredmény alapján írták fel!Totál összezavarta a hormonrendszeremet 2 szem!Úgyhogy rögtön abba is hagytam!A hüvelykúp nem rossz, de én PG53-at használok úgy, hogy kiszáll belőlem!Nekem bevált, évek óta ezt használom!Tudom, hogy olyan nők használják, akik teherbe akarnak esni, de ha kimutatja, hogy mikor lehetsz terhes, akkor azt is, hogy mikor nem!És mellesleg egy módszer sem 100%-osan biztonságos, a tabihoz meg elég egy hasmenés, és máris nem ért semmit a napi adag!
2008. szept. 1. 00:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
Utolsó válaszoló: mi az a PG 53?? Valami spermicid krém? Nem hallottam még róla...megosztanád velünk? Köszi és bocs az offért...:)
2008. szept. 1. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 A kérdező kommentje:
mégegyszer köszönök minden választ:)
2008. szept. 2. 22:00
 15/15 anonim ***** válasza:
Az egy minimikroszkóp,ami nyálból vagy hüvelyváladékból megállapítja,h peteérésem van e vagy sem!Úgy működik,h amikor egy ovulál, sósabb a nyála,és a sókristályok szálka alakban száradnak meg!És egy nappal a peteérés elött már jelzi,h készülődik rá a szervezet, mert akkor már félig szálkás!Eredetileg azoknak fejlesztették ki,akik babát akarnak, de ha azt megmutatja,hogy mikor lehetek terhes,akkor azt is,h mikor nem.Nekem nagyon bevált,és havi 4 nap van amikor terhes lehetek.Persze azért a biztonság kedvéért megszakítjuk a dolgot, de sztem nagyon hasznos!
2008. szept. 7. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!