Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Aki hízott a tablettától az a...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Aki hízott a tablettától az a szedés abbahagyása után azt azonnal leadta?

Figyelt kérdés

szeretnék tablettát iratni, de így is nehezen tartom a súlyom. nem vagyok kövér, mert 171 centihez vagyok 63-65kg, de ha ennél több lennék már nagyon zavarna.

gondoltam kipróbálom a tablettát és ha hízok abbahagyom vagy váltok. olyankor lemegy a súly, ha mondjuk csak 1-2kg-ról van szó?

ill ha már ez a téma, akkor hallottatok már arról a tabiról, amiben vízhajtó is van? mert állítólag a vízvisszatartás okozza a hízást, ezért gyártanak ilyen tablettát. tapasztalat róla?


2011. szept. 10. 23:11
 1/5 anonim ***** válasza:

megdugott a párom hátulról, és lement a háj

28/f

2011. szept. 10. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

A fenéket.

Kb 20 éve nem forgalmaznak már olyan fog.gátlókat,amitől hízni lehet.

A többlet kalóriabeviteltől hízol meg.

Az étrendet tedd rendbe.

2011. szept. 10. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

én anorexiás voltam mikor kimaradt a menzim hónapokra és emiatt fogamzásgátlót írt fel az orvos.

tri-regolt.

nem ettem kb semmit,sportoltam,táncra jártam és mégis híztam kb 15 kilót.

aztán mikor abbahagytam lement belőle 8.

2011. szept. 11. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
és akkor nem fogyóztam egyáltalán.
2011. szept. 11. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Én 20 kilót híztam tőle, 2. levél felénél abbahagytam. Mai napig nem ment le, csak 3 kiló. Ez fél éve történt. Gyógyszerváltás volt, előtte lévőtől nem híztam. Most Volinát szedek, az vízhajtó is. És ment már le azóta pár kiló újra. Remélem visszajön eredeti alakom.
2011. szept. 13. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!