Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Aki a tablettától hízott a...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Aki a tablettától hízott a fog. Gátló abbahagyása után gyorsan le tudta adni a felesleges kilóit?

Figyelt kérdés
Válaszokat előre is köszönöm.
2011. jún. 22. 11:00
 1/5 anonim ***** válasza:

Barátnőmnek könnyen ment azután..

..én nem tudok nyilatkozni, mert én a tabletta szedése alatt fogytam, majd mikor abbahagytam, híztam.. nem a legszerencsésebb dolog ez sem.. :(

2011. jún. 22. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Hát remélem, hogy nem fogok még jobban hízni. Amúgy teljesen igazad van, nem szerencsés az a verzió sem. :S
2011. jún. 22. 11:10
 3/5 anonim ***** válasza:
szia! Én már többféle tabit szedtem, összesen 7 évig megszakításokkal kb. Volt amit 2x is szedtem 2év különbséggel, hiába vált be egyszer a második szedésnél már jöttek a kilók,és sajnos bőrbajok is. Aztán egy új orvos mondta,hogy szedjek alacsony hormon tartalmút, és láss csodát attól is híztam, és megint bőrbajom lett. Abbahagytam és 1 hó alatt már látszott a fogyás. Elment az étvágyam és visszatért a libidóm :-)))) (persze alapból kellene még fogynom, de örülök, hogy ami feljött a tabi miatt az már lement szinte). Aminek nem örülök, hogy a mellem is összement.
2011. jún. 22. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Én 5 kilót szedtem fel, amikor észrevettem, hogy ez már nem normális és nem is megy lejjebb. Általában 2-3 kilós súlyingadozásom volt mindig, hol pluszban hol mínuszban, na ezután csak pluszban volt 5. Elkezdtem kicsit tudatosabban enni és mindennap mozogni egy kicsit, így a tabletta mellett is sikerült lefogynom 3 kilót, ezt azóta is tartom.

Van egy barátnőm, őt nem zavarta az elején a plusz 5-6 kiló, nem foglalkozott vele, mostmár 15-nél tart és mivel pici és vékony lány volt, most igencsak meglátszik rajta, de továbbra sem foglalkoztatja olyan szinten, hogy tegyen valamit, hogy legalább megálljon a hízásban. Szerintem abszolút kordában lehet tartani a hízást, csak figyelni kell a jelekre!

2011. jún. 22. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat. :) Sajnos hiába rendszeres az étkezésem és sportolok is a kilóim nem mennek le onnan ahová a tablettától híztam. :S Nagyon zavar, úgyhogy remélem a legjobbakat.
2011. jún. 22. 12:45

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!